Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges hogy ez idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

Figyelt kérdés
barátnőm tegnap elutazott egy férfi kollegájával ausztriába munka ügyben, lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

jún. 1. 19:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%
Inkább tőled szabadulnék meg, mert nem bízol a párodban. Ha kételyeid vannak, oszd meg vele és beszéljétek meg. De ha nincs bizalom, oda az egész.
jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
73%

18

"amikor már alvási idő van"


Legalább azt tudd már visszaolvasni, amit te írtál, bmeg. XD

jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
messenger en írtam barátnőmnek de még nem olvasta el
jún. 1. 21:35
 24/36 anonim ***** válasza:
60%
Szarügy, mindenképp majd elvállik, hogy viselkedik, ha megjött
jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
10%

Nekem fura az hogy kettesben "nyaral" egy jóképű kolegával. Minek? Miért nem egy nővel megy? Megértelek, a legtöbb ember a nagy kísértésnek nem áll ellen. Egy ilyen helyzet talán túl nagy kísértés neki.

Ha egy nagyon jó és erős jellem és nagyon bízok benne akkor elfogadnám hogy megy. Bár én nem bántanám meg a párom azzal hogy kettesben nyaralok egy szép nővel "munkaügyben". Ez irritáló. Négy lába van a lónak mégis botlik. Túl sok emberben csalódtam ahhoz hogy óvatlan legyek, vagy túlságosan bízzak.

jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, nem megy az értő olvasás, mi?

MUNKAÜGYBEN ment el, nem nyaralgatni.

Miért nem egy nővel? Ezt nem ő döntötte el.


Kérdező, te meg ha ennyire nem bízol a párodban, miért vagy még vele?

jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Értem hogy munkaügy, de lehet hasonló egy külföldi nyaraláshoz. Nem szó szerint értettem hogy nyaralni. Gondolom lesz idejük mászkálni, helyekre beülni, együtt aludni stb. A munka helyet kérhette volna hogy nővel menjen. Szép a nő, a férfi kísértésbe eshet, rámenős lehet stb.
jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
Abban sem vagyok biztos hogy kötelező volt vállalni ezt az utazást. Ha a kérdező aggódik akkor párja helyében nem mentem volna, vagy kértem volna a munkahelyet hogy nőt küldjenek. Sajnos vagy nem, de van aki féltékeny. A legtöbb ember hűtlen volt, vagy lesz előbb utóbb. A világ ilyen. Sokan ezt mondják tapasztalatból.
jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Hűtlenség szempontjából nekem majdnem mindegy hogy nyaralás vagy munkaügy. A nyaralás egy hasonlat volt. Nem szó szerint értettem. Ezért tettem idéző jelbe.

Nyár van, több napra megy, csavaroghat, nézelődhet, iszogathatnak, beülhetnek helyekre, szállodában aludhat, ha akarná akkor a kolegájával egy szobában. Kb ugyan akkora kisértés egy félre lépésre, mintha nyaralna, azt hiszem.

jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
62%

" A munka helyet kérhette volna hogy nővel menjen. "


Nem nyaralni ment. A kolléga nem kívánságműsor, hanem az megy, aki illetékes és kompetens.


"Abban sem vagyok biztos hogy kötelező volt vállalni ezt az utazást."

És miért ne vállalta volna el? Segíti biztos a kerrierjét.


Nem is értem, minden nap találkoznak, együtt dolgoznak, bármikor félredughatnak, ha akarnak. Mi a külünleges ebben a pár napban? Vagy ti soha nem mentek külföldre, és ha kiszabadultok, akkor rögtön kifordultok magatokból és magatokból indultok ki? Eszem megáll!


Kérdező, te annyira nem bízol a feleségedben, hogy feltételezed, hogy bármikor megcsal? Vagy magadból indulsz ki, hogy te ráhajtanál a kolléganőre?

jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!