Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

Figyelt kérdés
Mi férjemmel 8 éve vagyunk együtt de sajnos 2 éve baleset miatt kerekesszékbe került. de szeretem a férjemet attól függetlenül hogy így megváltozott az életünk, viszont pár hónapja megismertem egy férfit aki kedves hozzám meg jól ki jövünk és irtózatos bűntudatom van ez miatt férjemnek nem beszéltem róla nem akarom hogy azt higgye hogy már nem szeretem vagy elhagyom! ez a férfi el hívott végül is randira és nem tudom mit is tegyek. mennék is meg nem is. rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

máj. 28. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom lefeküdtek, ez kész tény volt már az elejétől fogva, kérdés ide vagy oda.

Kérdező csak megerősítést akart, hogy helyesen cselekszik

jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
73%

Na megvoltál neki?

Én nem itélkezek, de kiváncsi vagyok megemlítetted neki a nyitott kapcsolatot, mit mondott, sejt e valamit?

jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


Ez tényleg egy nagyon nehéz helyzet. Akkor lenne a legkönnyebb, ha a férjed felajánlaná ezt a lehetőséget magától. Mármint, hogy elmondaná, hogy tudja, hogy neked hiányzik a szex és nem akar téged megfosztani ettől. Megengedi a nyitott kapcsolatot csak szeretne tudni róla. Neki is jobb lenne, ha boldognak és felszabadultnak látna téged. Viszont ebben a helyzetben neked kéne felhoznod ezt ami nagyon nehéz.

aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
100%
Na mizujs kérdező? Volt randi?😊
aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 A kérdező kommentje:
igen, már volt randi azóta többször is és férjem is megérti ezt a helyzetet szerencsére, most elég jó a kapcsolatom a férjemmel is és a férfi barátommal is, és köszönöm mindenkinek a válaszait
aug. 3. 08:51
 76/82 anonim ***** válasza:
30%

Pfff......

Férfi barát...

Remek "barát" lehet az, aki kihasználja egy nő gyenge pontját.

Mert kétséged ne legyen affelől, hogy csak ürítésre kellesz neki, bármit is suttog a füledbe

aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
100%
#76: és miért baj az, hogy a kérdezőnek ez így esetleg elegendő és megfelelő? És ha ő nem is akar többet ettől a "baráttól" (hiszen azt írta, hogy semmiképp nem hagyná el a férjét), és neki is csak "arra" kell ez a férfi? Valami érzelmet persze a kérdező belevitt, hiszen írta korábban, hogy nem tudna úgy együtt lenni vele, hogy nincs semmi érzelem, de ha neki ez így megfelelő, és elvileg megbeszélték otthon, akkor hol a gond? Ha nekik így ez okés, akkor szerintem ez az ő dolguk. Ha neki így jó, hogy esetleg egyoldalú az érzelmi része, az is az ő dolguk. De ezt nem tudhatjuk, hogy a bizonyos férfi hogyan is éli meg a helyzetet.
aug. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nekik így ez okés, akkor szerintem ez az ő dolguk."


Kiírt ide egy kérdést, amire semmi szükség nem volt, mert ő már akkor döntött..

Ha zavarja az, hogy nem mindenki simogatja a buksiját, helyeselve, hogy jól teszed anyukám, akkor ne írjon ki kérdést.

Végül pedig igazad van, ez az egész az ő dolguk lenne, de mivel kiírta a kérdést, így mindenki dolga már. Szabad ország, szabad véleménnyilvánítás. Én leírtam a véleményem, ennyi.

aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
És hogyan fogadta a férjed, hogyan közölted vele?
aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
100%
76 os mi a bajod azzal hogy valaki ilyen helyzetben megoldast talal es nem osszeszoritott labbal akarja leelni az eletet?
aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!