Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

Figyelt kérdés
Mi férjemmel 8 éve vagyunk együtt de sajnos 2 éve baleset miatt kerekesszékbe került. de szeretem a férjemet attól függetlenül hogy így megváltozott az életünk, viszont pár hónapja megismertem egy férfit aki kedves hozzám meg jól ki jövünk és irtózatos bűntudatom van ez miatt férjemnek nem beszéltem róla nem akarom hogy azt higgye hogy már nem szeretem vagy elhagyom! ez a férfi el hívott végül is randira és nem tudom mit is tegyek. mennék is meg nem is. rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

máj. 28. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
50, köszönöm
máj. 29. 19:53
 52/82 anonim ***** válasza:
0%
#29 látja jól.Szereted a férjed...de a pofádról nem sülne le a bőr,miközben mással hemperegsz? Szerinted hogy esne a férjednek,hogy kb elmondod neki azt fogod csinálni? Ennél tényleg jobb ha elválsz tőle.Hihetetlen,hogy a mai világban már ennyi olcsó,semmitérő nő van,komolyan néha már a férfiakat lehet sajnálni...
máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex,randi ne. Nem a szivedett kell elhiditani, hanem csak meg kell dugni teged. Es ezt meg Kell beszelned a ferjeddel
máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
85%
Hány évesek vagytok .Orális szexre nem gondoltatok , nem csináljátok ? - Ha téged érne baleset akkor te mit engednél a párodnak , te elengednéd randizni ? 1 randi + még 1 és már lesz szex is .
máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
100%

ilyen kemeny temaval regen talalkoztam. az en velemenyem szerint JO megoldas nincs csak rossz vagy meg rosszabb. akik az oszinteseg hivei azok talan jobb ha belegondolnak a kerdezo helyzetebe. Ha a ferj valami miatt nem erez sexualis vagyat nincs libidoja akkor az hogy oralisan vagy kezzel elegitse ki a feleseget szerintem mindossze szamara egy KOTELESSEG cserebe azert hogy a feleseg ne legyen massal. de ha o nem elvezi semennyire akkor ez szamara egy ido utan kifejezetten undorito lesz.

ha a feleseg elmondja, lehet hogy a ferj oruletes fajdalmat es tehetetlenseget fog erezni. elkepzelheto hogy szinleg lesz "nyitott kapcsolat" de lelekben ez az ember ebbe bele fog pusztulni mert kenyszerbol enged az otletnek.

Lehet hogy nem erkolcsos sot nem is tisztesseges de en nem tudnam elmondani foleg ugy nem hogy eszemben sincs elhagyni.

viszont egy kozepkoru vagy fiatalabb notol senki nem varhatja el hogy intimitas nelkul elje a hatralevo eveit mert ez meg ot fogja felorolni a vegen megszunik a ferj iranti szeretet tisztelet es egy szornyu akadalyt fog latni benne. minel tobb ido telik igy el eljohet az ido amikor akaratan kivul meggyuloli de tisztesseg erzesbol nem fogja magara hagyni.

szoval az en megoldasom a sok rossz kozt annyi lenne hogy a kerdezo ha igenye van ra talaljon maganak idonkent sexpartnert es nagyon diszkreten kezelje az ugyet anelkul hogy barki erzelmileg karosodna. ebben az esetben szerintem az elhallgatas az egyeduli lehetoseg arra hogy a kerdezo se mondjon le teljesen az intim eletrol de a ferjet se tegye tonkre se a buntudat se a serelem hiszen nem az o vagy a felesege hibajabol allt elo a helyzet. NEHA, MONDOM NEHA egy hallgatas kepes felulirni a tisztesseg szabalyait. Kerdezo, en nem mondanam el hogy mire keszulok, viszont arra nagyon vigyaznek hogy az esedekes partnerbe nehogy beleszeressek mert akkor fel fog robbanni minden es az lesz mindenki szamara a katasztrofa. ennek merlegelese utan dontenek hogy elmegyek e erre a randevura.

máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
66%

utolso vagyok megegyszer.

33 ast kerdeznem hogy 38 evesen egeszseges ferfikent kepes es akar e egy egesz eleten at mondjuk 40 evig sex nelkul elni? vagy elegendo e szamodra az onkielegites hosszu tavon is mert valamikeppen muszaj az egeszseges sexualis osztonnek valahogyan teret adni mert a teljes onmegtartoztatas (maszturbalast is beleertve) egy ferfinel a biztos ut egy prosztata rakhoz. remelem kepes vagy OSZINTEN valaszolni. nagyra ertekelem a kitartasodat de nagyon nehez elkepzelni ezt 30-40 ev tavlatara kivetitve.

máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
Kérdező, tegyük fel hogy megbeszélitek ezt a férjeddel. Gondolod, hogy ha lennének érzéseid a partner felé, nem hagynád el őt? Mérlegeld azon is, hogy az adott partner vajon elfogadja -e a helyzetedet.
máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
73%

55, 56: Rég olvastam már itt ilyen normális gondolatokat.

Bár nem ehhez a kérdéshez tartozik, de amit a 56-ban írtál meg az 55-ben az a rész, hogy "viszont egy kozepkoru vagy fiatalabb notol senki nem varhatja el hogy intimitas nelkul elje a hatralevo eveit mert ez meg ot fogja felorolni a vegen" azt jó lenne belátni azoknak is, akik mindenféle esetekben odavágják, hogy legyél csak (inkább) egyedül, ha úgy alakul, sok-sok évig, évtizedekig, egy életen át, hát nincs azzal semmi baj... 33 éves nő vagyok, 10 éve egyedül, előtte is alig volt valaki/valami, és még én vagyok beteg gondolkodásúnak/érzésvilágúnak titulálva - ja meg az aduász: kapcsolatfüggőnek -, ha azt állítom, hogy ez így nagyon nincs rendben, romboló, megbetegítő.

máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
57/ természetesen tetszik az a másik férfi és kedvelem én máskép nem is tudnék lefeküdni egy férfival ha semmi vonzalom vagy valami érzés nem lenne! de a férjemet nem hagynám el semmi esetre sem mert szeretem, és főleg így ebben a helyzetben pláne nem hagynám el
máj. 31. 18:14
 60/82 anonim ***** válasza:
28%

59.

Ja,nem hagyod el,csak porig alázod!

De tök jó fej vagy!!!

jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!