Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz ember rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

Figyelt kérdés
Mi férjemmel 8 éve vagyunk együtt de sajnos 2 éve baleset miatt kerekesszékbe került. de szeretem a férjemet attól függetlenül hogy így megváltozott az életünk, viszont pár hónapja megismertem egy férfit aki kedves hozzám meg jól ki jövünk és irtózatos bűntudatom van ez miatt férjemnek nem beszéltem róla nem akarom hogy azt higgye hogy már nem szeretem vagy elhagyom! ez a férfi el hívott végül is randira és nem tudom mit is tegyek. mennék is meg nem is. rossz ember rossz feleség vagyok ha el megyek a randira?

máj. 28. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
92%
Hát, igen? Beszéljetek meg, hogy nyitott kapcsolat, ha nem tud teljesíteni, de a háta mögött ne csináld..
máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
15%

Ebbű reszelés lösz😀😁.

Érdemes kihasználni ezt mert egy ideig sajnos nem volt benne részed.

Férjed is tudja max ne mond el neki vagy ne teljesen.

máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
17%
Én elmennék a helyedben.
máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagy rossz ember.
máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
94%
Tudnia kéne róla, hogy mással fogsz szexelni.
máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
88%
5-össel értek egyet .
máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
1%
Jó nő vagy?
máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
17%
Azt a kérdést kell megválaszolnod magadban hogy le akarod-e élni a hátralévő életedet f@$z nélkül. Innentől kezdve a randi dolgában egyértelmű lesz a döntés.
máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
84%
Ha én tolószékben ülnék két éve, már rég felajánlottam volna a férjemnek, hogy keressen valakit, akivel szexelhet.
máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:
senkinek nem kívánom hogy ilyen helyzetbe kerüljön. ez nagyon nehéz dolog! igen én tettem fel ezt a kérdést tudom és azt is tudom hogy ítélkezni nagyon könnyű
máj. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!