Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kiderült hogy évekkel ezelőtt a feleségem megcsalt,terhes lett de titokban elvetette?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Amit akarsz. Én elhagynám. De ez csak én vagyok.
máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalton van a hangsúly. Hagyd el.
máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Megbeszéltétek a történteket? Ha amúgy is válni akarsz, akkor ez egy jó indok. Ha viszont minden rendben, akkor ezen a régi történeten túl is lehet lépni.
máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Mit tegyél?! Amit akarsz... felőlem pecazni is elmehetsz...


Én dobnám ki, mint macskát szarni....

Már a megcsalast sem tudnám megbocsátani, de hogy a hátam mögött még egy abortusza is volt, hogy ennyire hülyének nézett, na azt már neeeeem

máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%
4, nevelted volna a kakukkfiókát?
máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
5,körülményektől függ,lehet hogy neveltem volna.
máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

#5

Az a “kakukkfióka” egy gyerek, aki nem tehet arról hogy a szülőanyja mit csinál. Miért kell minősítgetni?

máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

5!

Latom felfogtad a lényeget 😅

Nem neveltem volna senki zabigyerekét.

Hanem itt az a lényeg, hogy nem egy "szimpla" megcsalás volt, hanem fel is csináltatta magát, és még titkolózott is.

Ahelyett, hogy egyenes gerinccel anno odaállt volna a kérdező elé és elmondta volna, hogy "Te józsi, terhes vagyok a pistától, de nem akarom megtartani". Abban az esetben is dobtam volna... így meg gogy élt mellette x ideig, mindha mi sem történt volna, na ez gusztustala .


4#

máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki évek után, ha akkor nem? Csak kíváncsi vagyok .
máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan nem itt kellene megkérdezni, hanem saját magadtól.

Itt csak itélkezni fognak felette és feletted.

Nem őszinte kapcsolatban vagytok ezt látni, kihasznál, hazudik, és egyáltalán hogy derült ki?

mit remél tőled? szeret, megbánta, felnyilott a szeme?

máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!