Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a "tisztességesebb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "tisztességesebb" egy megcsalásnál, ha elmondja a csaló fél a párjának, vagy, ha titokban tartja?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, ismerősi körben történt, csak érdekel, hogy mások szerint melyik a korrektebb egy ilyen helyzetben?
2023. jún. 14. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Az korrektebb, ha őszintén elmondja a párjának
Az korrektebb, ha titokban tartja a félrelépést
27 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Az a korrektebb, ha meg se csalja
2023. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

Nyilván akkor mondja el, amikor már eldöntötték, hogy a szeretőjével lesznek egy pár. Így kb. értelmetlen a kérdés.

Amíg titkolja, addig valójában nem akar szakítani. Lehetséges, hogy ez csak egy hullámvölgye a házasságnak, később kilábalnak belőle, visszatalálnak egymáshoz és utána már hűséges lesz a párjához.

2023. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy nem jó,minek csalja meg?
2023. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Az a legjobb, ha szakít mielőtt felrelep...
2023. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Eleve nem szeretnék megcsalva és nem szeretném átélni ezt soha, de ha a partnerem elém állna azzal, hogy történt, ami történt és maga látná be, hogy magyarázkodás és mentegetés nélkül jobb, ha minél hamarabb távozik és nem okoz mégnagyobb fájdalmat, illetve nem húzza az időmet fölöslegesen, akkor legalább emberileg nem lenne halott a szememben.


Nem folytatódna egyik esetben sem a kapcsolat, de akivel én összekötöm valamilyen formában az életem, annak a kapcsolat után élet sok dolog múlhat még az én jóindulatomon. Ha őszinte és egyenes gerinccel távozik, megbánást mutatva, akkor számíthat rám emberileg. Ha nem, akkor ott tartok be, ahol tudok, kibaxom a cuccait az utcára, egyik napról a másikra pakolnia kell, az utolsó bőrt is lehúzom róla és garantálom, hogy a családja és az összes közös ismerősünk megismerje a patkányt, aki mellettem volt. Sőt, nem is biztos, hogy tudni fog róla, amint megtudtam, hogy onnan érje a pofon, ahonnan nem számít rá. Tudok ám én is áruló lenni.

2023. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Szituációfüggő. Ha csak egyszeri volt, akkor nem érdemes elmondani, pszichológusok is ezt tanácsolják.
2023. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet egyenesen válaszolni a kérdésedre, mert nem írtad le, hogy melyiktől hány ember sorsa függ. Enélkül véleményt mondani nem lehet.
2023. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez szánalmas,bárhogy nézzük.Tök szarul esett,hogy rájöttem megcsalnak és utána az őszinteség az volt,hazudnék ha nem lett volna jó.Ilyenkor te mit éreznél?
2023. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Ez most egy komoly kérdés?

Mia rosszabb, ha csalok és bevallom, vagy ha csalok, és még hazudok is? :DDDD

2023. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Megaláztatás.
2023. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!