Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalás, ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás, ha elmegyek swinger klubba titokban, viszont nem fekszem le senkivel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és olvastam a swinger klubokról, tudom sokan vannak köztük én is ilyen voltam aki azt hiszi hogy ott csak párcsere van meg nemi betegség meg perverz taták. De én jobban utána olvastam és egyáltalán nem kötelező szexelni, nem csak párok vannak, fiatalok és normális emberek is vannak stb. Nőknek egyedül ingyenes, van kaja pia tánc wellness és akár szex is, de ha nemet mondasz nem erőszakol meg senki.


Na engem nagyon érdekel, csak meg akarom nézni. Maximum buliznék egy nagyot meg kajálnék. Páromat viszont nem érdekli a dolog és nem is így áll hozzá mint én. Pedig nem szexelni csak nézelődni mennénk. Na nem is lenne baj ha ő nem jönne de ha én mennék egyedül akkor tök érthető módon azt hinné, hogy megcsalom. Viszont hazudni sem akarok neki, hogy pl barátnőimmel bulizok.


Ha mégis elmennék az megcsalás, vagy túl nagy hazugság? Ilyenért ti szakítanátok, ha kiderülne?


2023. jan. 26. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem attol bűntusatom volt, hogy itt beszélgettem mással, mert a pasim jobban szereti az anyjat mint engem
2023. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Hans Pötterman ***** válasza:
41%
Igen, határozottan
2023. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg csak nézelődnél, akkor nem lenne megcsalás. De ha ennyire izgat a dolog, nem tudhatod előre, hogy mit fog kihozni belőled az amit látsz. Ráadásul szerintem nincs olyan pasi, aki elhinné, hogy nem történt semmi.
2023. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

"Ha mégis elmennék az megcsalás, vagy túl nagy hazugság? Ilyenért ti szakítanátok, ha kiderülne?"


Hazugság full, megcsalas is lehet és szakítanék.

2023. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha nemet mondasz nem erőszakol meg senki."

Hát én pl a Dreamland klubról pont azt hallottam, hogy nőként kb garantált a zaklatás és nem ért a nemből pár egyszerűbb vendég. Nem épp olyan az itthoni kultúra ehhez, hogy tényleg felszabadultan tudnál partikázni egyedül beeső nőként egy ilyen helyen.

2023. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Én ezért szakítanék
2023. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan már, mire vagy annyira kíváncsi, főleg ha nem akarsz semmit?

Enni, bulizni, wellnessezni meg máshová is eltudsz menni. A pároddal is.

2023. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Elég hanyinger amit csinálsz! Annyit érdemes amilyen vagy! Suttyó alak.
2023. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Milyen érdekes, hogy csak ennyiről van szó meg tök ártatlan az egész, mégis lapulsz, mint szar a gazban ahelyett, hogy ezt őszintén elmondd a párodnak és elvidd magaddal.


Magadnak szeretnél hazudni vagy nekünk?


Mert én fix, hogy elvinném a párom egy ilyen helyre magammal. Ha tényleg csak ennyi, akkor mindkettőnknek jó lenne, ha ránk mozdulnának, akkor meg lenne egy jó sztorink. Anno Grúziába utaztunk, nem volt semmi nyitva a városban, találtunk egy romantikus kis kávézót a folyóparton. Furcsa volt, hogy furcsán néznek ránk, aztán kezdett gyanús lenni, hogy csak hapsik vannak és van egy feljárat az emeletre, ahol úgy tűnt, szobákat lehet bérelni.


Kérdeztük, hogy zavarunk vagy valami, a pultos csak röhögött rajtunk, mikor megtudta, hogy túristák vagyunk. Besétáltunk egy melegbárba. De nagyon jófejek voltak és finom volt a jegeskávé. Nekem is ingyen volt, azt mondta, ritkán járnak erre hölgyek, nem viszem őket csődbe. :)

2023. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Számomra az. Titokban…
2023. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!