Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyből megcsalásnak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Az egyből megcsalásnak számít ha van barátnőm és én kettesben elmegyek meccset nézni az egyik lány barátommal? ( A meccset közösségi helyen nézzük ahol sok más ember lesz még)

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 11:43
 1/10 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy tud róla a barátnőm mert őt is elszerettem volna hívni csak anyukája nem engedi el.
2014. jún. 23. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szamit szerintem megcsalasnak,de nekem is rosszul esne :/
2014. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem megcsalás, hiszen csak a barátod.
2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első jól mondja...nem megcsalás...miért lenne az de biztos rosszul esik neki. Szerintem lepd meg csajodat azzal, hogy mégsem mész meccsre (add a jegyeidet a lány ismerősödnek, hogy menjen el valakivel) te meg állíts be csajodhoz, hogy inkább vele akarsz lenni. Értékelni fogja...és ha elég idősek vagytok hozzá, garantáltan hálálkodni fog a szájával, de nem szóban ;)
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csókolózol vele,nem ölelgeted,nem fekszel le vele meccs után,akkor nem megcsalás :D
2014. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is értem miért esne rosszul a csajnak. Nekem csak férfi barátaim vannak, és szoktunk programokat szervezni kettesben pl a legjobb barátommal is. A barátnője minden egyes alkalommal kiakad és hisztizik. Szerencsére a legjobb barátom mindig helyre teszi, mivel nem akarja miatta elveszíteni a barátait, de nekem kimondottan rosszul esik, hogy minden egyes sörözés vagy dumálás előtt végig kell hallgatnom azt a hisztit. Szerintem aki nem tudja elfogadni a párja barátait, az nem érett egy kapcsolatra.
2014. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, a közös meccsnézés nem megcsalás.

Ha az lenne, akkor a haverokkal való meccsnézés meg b*zulásnak számítana?

2014. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
már mitől lenne az?? am menjen a barinőd is, nem hagyhatja ki a vb-t!! :D
2014. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem flörtöltök akkor nem megcsalás
2014. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A megcsalás lelkiismereti probléma, amíg a lelkiismereted nem mozdul (nincs rossz érzésed) addig baj se sincsen.
2014. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!