Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban elő nők! Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő nők! Ha a 34 éves Brad Pitt randit kért volna tőletek, elmentetek volna titokban találkozni vele?

Figyelt kérdés

Fotó a fiatal Brad Pitt-ről:


[link]


2022. ápr. 28. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, titokban találkoztam volna vele.
Nem. Visszautasítottam volna.
35 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Amikor Brad Pitt 34 éves volt, én 5. Szóval nem hinném :D
2022. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a bradpitt-mánia itt mostanság?
2022. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, Brad Pitt hogy nézett ki. Hihetetlen, magyar jútúbereket mindenkinek ismernie kell, de a világsztár Brad Pittről kell kép, hogy ki ő.


Nem, nem mentem volna el vele. Nem azért nem csalok, mert kiderülhet, hanem mert nem olyan ember vagyok.

2022. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#2


Nemrég láttam azt a filmet, amiből a kép van.


A többi kérdést nem én írtam ki.

2022. ápr. 28. 14:00
 5/29 A kérdező kommentje:

#3


A 20 év körüliek már nem biztos, hogy olyan jól ismerik. Ha rákeresnek a Google-ban inkább öregkori képeket látnak. Ezért kellett az illusztráció.

2022. ápr. 28. 14:02
 6/29 A kérdező kommentje:
(vagyis középkorú képeket látnak)
2022. ápr. 28. 14:02
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Amikor Brad Pitt 34 volt, én még bőven nem voltam annyi. Épp túlvoltam egy kapcsolaton egy Brad Pitt korú, messze nem Brad Pitt külsejű férfival, akibe még szerelmes voltam. Viszont együtt éltem már egy Brad Pittre külsőleg kísértetiesen hasonlító, korban hozzám illő pasival, aki egy vérbeli köcsög volt. Szóval, ha egy Brad Pitt külsejű pasival akartam volna randizni, akivel nem tudok beszélgetni (Braddel a nyelvi akadályok miatt), akkor arra megfelelt volna az otthoni😂

Amúgy jóval később találkoztam vele(nem randiztunk😂). Nagyon kedves volt, de nem éreztem el nem múló vágyat, hogy ágyba bújjak vele. Nekem számít a külső, nagyon is, de nem ilyen formában.

2022. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, őszintén. Amíg boldog vagyok a kapcsolatomban (márpedig az vagyok), addig nekem tök mindegy, ki hív randira, elutasítom. Brad Pitt amúgy objektíven nézve nagyon helyes pasi (volt, most már azért utolérte a kora), de nekem tökre nem az esetem, szóval tőle pont nem ájultam volna el annyira.
2022. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az öreg Brad Pitt jobban tetszik, amúgy jó pasi, de a családomat nem dobnám el egy kalandért.
2022. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
De a 20 év körüliek tudnak guglizni.
2022. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!