Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban elő nők! Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő nők! Ha a 34 éves Brad Pitt randit kért volna tőletek, elmentetek volna titokban találkozni vele?

Figyelt kérdés

Fotó a fiatal Brad Pitt-ről:


[link]


2022. ápr. 28. 13:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szép pasi (volt, ebben a korban még), de ennyi nekem kevés lenne bárkitől is bármikor is a hűtlenségre. Nem azt mondom, elpirultam volna és tinilányként kuncogtam volna az orrom alá, ha elhív randira, de attól még nem mentem volna el vele.
2022. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. ápr. 28. 14:44
 13/29 anonim ***** válasza:

Linkeltem a kérdést a fiúmnak és azt mondta hogy még ő is😅

Bár akkor már inkább így nézzen ki

[link]

2022. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%

Csak akkor, ha közben végig azt kiabálja, hogy "Hektóóóóóóóóóóóóóóóór!".


Megállás nélkül.

2022. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#13


Ott még fiatalabb volt gondolom.

2022. ápr. 28. 14:46
 16/29 anonim ***** válasza:
Amúgy őszintén szólva, nekem nem igazán jön be, nem az esetem.
2022. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

De most kérdező, én szeretnék a fejedbe látni, meg úgy általában mindenkinek a fejébe, aki ilyet kérdez.


Képzeljük el, hogy TÉNYLEG megtörténik. És elmegyek. Alapból mit várok az egésztől? Olyan szar a kapcsolatom, hogy lecserélném a párom? Randi? Mi történik a randin? Utána hazamegyek a páromhoz, befekszem mellé az ágyba, és mi? Megy az élet tovább, mintha nem lennék egy szar? A szemébe sem tudnék nézni, de a saját tükörképemet is kerülném.


Nekem ez a mamlasz kell, aki olyan precizitással főz gulyáslevest, mintha csőbombát szerelne össze, és ha kiderül valami csúnya rossz dolog, ami belerondít az optimista, pozitív világszemléletébe, akkor úgy néz, mint egy golden retriever, akinek elvetted a labdáját. Tökömnek kell Brad Pitt vagy akárki.

2022. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ez a hülyeség a bradpittel pont ugyanolyan marhasag mint hogy s pasiknak a k**vas műcsöcs jön be
2022. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Kedves 17...


Nem csak én kérdezek ilyet. A megcsalást kutatja a pszichológia tudománya is. Louann Brizendine professzornő külön írt a női hűtlenségről az egyik könyvében.


Ezzel a kérdéssel csak egy kis amatőr kutatókmunkát kívántam végezni. Ennyi az egész.

2022. ápr. 28. 15:12
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Sose jött be!Ezen a képen meg úgy néz ki mint egy rossz bu...i.😅
2022. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!