Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a "tisztességesebb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "tisztességesebb" egy megcsalásnál, ha elmondja a csaló fél a párjának, vagy, ha titokban tartja?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, ismerősi körben történt, csak érdekel, hogy mások szerint melyik a korrektebb egy ilyen helyzetben?
2023. jún. 14. 16:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mint írtam, ismerősi körben történt, a férjem barátja csalta meg többször a barátnőjét (5+ év után) és a férjem szerint jó ember a barátja, mert nem bánt másokat, és a lányt se bántotta meg azzal, hogy elmondja. (Azóta a szeretőtől függetlenül

szakítottak már)

Szerintem meg ez mindenhogy gerinctelenség, bár lehet jobb a lánynak, hogy nem tudja, attól még a férjem barátja a szememben nem "jó ember". Erről csevegtünk, ezért érdekelt mások véleménye. Nyilván a nem megcsalás az ideális, de itt mar ez megtörtént, ezért nem arra iranyult a kérdés.

2023. jún. 14. 17:43
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

Ha egyszeri eset és csak szex, tehát nincs szerelem vagy románc, akkor tartsa meg magának, mert ha megosztja azzal csak a megcsalt személyt bántja - könnyít a lelkiismeretén.

Ha tartós viszonya van, akkor pár hónap után el kell mondani.

2023. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg az egyszerit is el kell mondani. Én elmondtam, mert úgy éreztem, csak így kapom meg azt a következményt az élettől, ami a leginkább ellensúlyozza a tettem. És így tudok én is továbblépni egy olyan leckével, ami örökre távol tart ettől a későbbiekben. Előtte sem voltam egy csalásra hajlamos, de azután a csók után végképp eszembe sem jutott. Szerintem ha elhallgatom és tudom, hogy ezt így meg lehet úszni, rákapok.
2023. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem derul ki, nem erzodik, akkor mindegy, mirol beszelunk, a megcsalt fel boldogan el, nem omlik ossze. Teszek a tisztessegre, az erdekel, mit hisz, mit tud, mit erez egy ember.
2023. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Popper Péter szerint az atisztességesebb ha nem mondod el, mert nem megtörténtté már úgysem tudod tenni. Csak könnyíteni akarsz a lelkiismereteden, de a másikat feleslegesen bántod. Viseld egyedül a következményeit.

Hogy én mit tennék azt nem tudom, mert sose csaltam meg senkit.

2023. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Meg tudod mondani, hogy hol mondott ilyet?

2023. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyik előadásán, fenn van a youtube-on, most nem fogom ketesgetni neked.
2023. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!