Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha kiderült hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kiderült hogy évekkel ezelőtt a feleségem megcsalt,terhes lett de titokban elvetette?

Figyelt kérdés

máj. 27. 17:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
és azóta veletek mi történt? közös gyerek, lakás meg ilyenek? hány évesek vagytok? lehet már semmi értelme külön-külön élni.
máj. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%

Elhárította a nem kívánt következményeket.

Most mit pattogsz ezen ennyi idő után?

máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
Honnan tudod h nem te csináltad fel? Amúgy milyen hülye kérdés ez? Nyilván hagyd ott. Ki akarna egy ringyóval együtt élni? Bár te tudod ha téged nem zavar h melletted más is kúrogatja vagy kúrogatják akkor igazából azt csinálsz amit akarsz.
máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%
Elválnék és ha lenne "közös" gyerek azonnali DNS tesztet csináltatnék
máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Te hányszor csaltad meg a feleségedet?
máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
36%

Na az ilyenekért legyen házasságkötési szerződés.

AMi a tied azt vidd el, de elsősorban lépj ki az életéből.

máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, lévén a terhesség tekintetében a leghelyesebb döntést hozta...
jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Itt a megcsalás az egyetlen tényleg rossz. Én ha férfi lennék, biztos nem maradnék együtt ilyen nővel. Ha nem jó már a kapcsolat, akkor szakítson az egyik fél és után szabad a pálya, max akkor lenne kevésbé elfogadhatatlan, ha alapból nyílt kapcsolatban élnék a nővel.
jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
42%
nekem is majdnem felnevelte a ferje, csak hát jött az abortusz. nem vagyok rá büszke. de szerelmes voltam. váltam volna miatta, de nem volt meg a megfelelő jelzés. pár év eltelt, ő is azt várta, hogy mennék hozzá. ez van. így akarta s sors
jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kapcsolat volt az, ahol el lehet titkolni egy abortuszt? Esetleg 2 nap múlva már hagyta magát megdugni?
júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!