Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha rád küldi a stricijét azok jól meg is vernek. Igen buta vagy, hogy egy prostival akarsz ujjat húzni.


A férjeddel meg hogyan számoltál el? Bevetted, hogy többé nem megy és vele maradtál? Értelmesebb nő inkább elválna. Az ügyben egyedül a férjed hibás, mert ő fogadott neked hűséget az esküvőn, nem egy prosti. Neki nincs hűségfogadalma, így teljesen értelmetlen és egyáltalán nem okos dolog oda menni hozzá. Ráadásul a prosti bárkivel lefekszik pénzért. Miért tett volna kivételt a férjeddel? Nagyon ostobán gondolkozol.

jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt is bevette,hogy ez volt az első prosti az életében. Közben lehet,már sok éve fizet szexért, egy kis simogatásért.
jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!