Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
11, ezt te sem gondolod komolyan. A prosti nem az erkölcsrendészet. Nagyon nem válogat, miért is tenné? Aki fizet, annak dolgozik. Ha nös pasit nem fogadna, akkor nem lenne munkája.
máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
37%
Legalább kirakhatod a falra bekeretezve, hogy nem rasszista.
máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
77%
Megértem a sértettséged, de én nem süllyednék le erre a szintre, hogy egy prostituálttal vitatkozzak.
máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván az hogy megcsalt rajtatok is múlik.

Biztosan nem szeretnék találkozni a csajjal.

máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe! Valószínűleg nem is találkozna veled a prosti, meg őket nem 7s igen érdekli, hogy ki megy hozzájuk, úgy értve, hogy egyedülálló, házas, stb. Megkapja a pénzét, aztán ennyi, őket csak ez érdekli.
máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

A prosti garantáltan nem fog veled találkozni élőben ezt felejtsd el! A kuncsaftjai feleségei nem az ő baja!

Ő csak a "melóját" végzi, nem ingyen hempergett a párocskáddal.

Itt csak egyetlen egy embert kérhetsz számon és az a párod!

máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Egy prostival ne húzz ujjat, mert ő profi.
máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges a prostit hibáztatni, a hírdetőoldalakon rengeteg lány van, ha nem ő hozzá, akkor elment volna máshoz, mert garantáltam talált volna hasonlót! Az is felesleges, hogy összehasonlítgasd magad vele, lehet ha nem bukott volna legközelebb elment volna már csak kiváncsiságból egy teljesen más típushoz, mert épp a változatosságra megy.

Itt a főprobléma azzal van, hogy felment a hirdetőoldalra azzal a szándékkal, hogy prostit keressen és félredugjon. Nem a prosti kereste meg a párodat, hanem fordítva!

máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy már többen megírták, szerinted a prostit érdekli, hogy nős a kliense? Ez neki egy munka, lehet másnap már arra sem emlékszik, kivel volt 1 nappal előtte. A vendégek jönnek- mennek náluk.

Nem a csaj a hibás, csakis a pasid, meg ezek szerint az egész kapcsolatotok.

Inkább próbáld kideríteni, mi volt az oka, hogy szexért fizetett. Mert biztos nem egy tökéletes párkapcsolat miatt dugott félre.

Na meg ki tudja, hány csajjal volt már előtte is a rosszlányokról?

máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Nagyjából az az összkép, amire számítottam.

Szeretném elmondani, hogy pár hónapja történt a dolog, volt időm lehiggadni és átgondolni a dolgot minden szempontból.

De fontosnak tartom, hogy a tetteink, döntéseink ne maradjanak következmények nélkül.

Minden tettünkért felelősséggel tartozunk.

Én elhanyagoltam a férjem, nem figyeltem eléggé rá, pedig éreztem hogy az utóbbi időben nem túl elégedett. Nem velem, inkább általában az életével. Ezért, az a következmény, hogy 31 év után elvesztettem a hitemet benne, a képet, amit kialakítottam magamban Róla, azért amit tett.

A férjem elkövetette az egyetlen és őrületes hibát, amiért elveszthette a családját, a gyerekei tiszteletét, a barátaink megbecsülését.

A lány pedig nem profi módon végezte a dolgát, indiszkrét volt az ügyfele felé, amikor ráírt a Viberen.

Tudom, hogy nem Ő kezdeményezett, a döntés egyedül és kizárólag a férjemé, de a szakmai hibájával közreműködött néhány ember tönkremenésében. Szeretném ha tudná, akkor is ha nem érdekli.

Köszönöm a figyelmeztetéseket, hogy kinevethet, megverhet vagy rosszabb. Szerintetek érdekel ezek után? Nem akarok balhézni, asztalt verni, csak elmondani ezeket.

Kedves 14#es Természetesen tudom ki Ő, láttam a képeit, jelenleg is aktív hirdető. Nem érdekel, hogy néz ki, jobb nő-e nálam, nem a külsőség érdekel.

(Még egy apróság, nem kutattam a férjem telójában,véletlenül derült ki a dolog, teljesen megbíztam benne, ilyen sok idő után azt hittem ismerem.)

máj. 31. 16:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!