Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
25%

Ebben az egyben teljesen igazad van, hogy a rosszlánynak nem kellett volna ráírni a férjedre.

Valószínűleg ha tudja, hogy nős, nem is teszi a diszkréció miatt.

Ha csak nem ócska strici által futtatot csaj, biztos nem fog megverni, ettől ne tarts. Csak majd jót röhög rajtad a kolléganőivel.

De szerintem őt akkor is hagyd ki a kettőtök problémájából. Ez csak rátok tartozik, minek belekeverni olyat, aki csak a szolgáltatást nyújtotta fizettség ellenében a te férjed mellett még vagy heti 20 másiknak is?

És miért gondolod, hogy csak ez a lány volt egyedül? Ki tudja, a férjed milyen régóta vesz igénybe fizetős szolgáltatást, csak a többiről nem tudsz.

Még ha nincs is rá bocsánat amit tett, akkor is te magad írtad, elhanyagoltad őt.

Sajnos ebből is látszik, hogy mekkora baj lehet a házasságotokban, ha az elhanyagoltság érzetét már egy prosti is enyhíti.

máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
11%

Olyan világban élünk hogy a prosti az ártatlan bárányka.


Őszintén, rosszul vagyok mindenkitől.

máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
83%
Ha fizetsz neki egy órát, akkor biztos fogad és tudsz majd vele vitatkozni.
jún. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
91%

32# az, hogy morálisan nem értenek az emberek egyet a prost "munkájával" ennek mi köze ide? Ősi mesterségről beszélünk, mindig is volt és lesz, kereslet-kinálat!

Nem a prost kereste fel a párját, az, hogy ráírt a semmiből inkább szakmaitlan, ugyanis a legtöbb prosti diszkrét és nem fog a kuncsaftjaira ráírni a semmiből, ha nem keresik meg!

#33 Nem minden prost vállal nőt, valószínű el se jutna odaig, hogy fizethessen neki!

jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, attól nehogy már sajnáljam őket.
jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt senki sem kérdőjelezi meg, hogy a prosti munkája erkölcstelen e. De nehogy már ők tehessenek arról, ha valakiknek tönkre ment a házasságuk.
jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet meg ki mondott?


Lepontozhattok de megvan a véleményem a prostikrol és az olyan nőkről is akik azt hiszik egy férfival bármit meg lehet csinálni.

jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem kéri hogy sajnáld a prostikat vagy fogadd el. Neked ahhoz mi közöd van mas mit csinál? Saját testevel úgy rendelkezik és annak árulja akinek akarja, meg aki fizet érte!

Hollandiaban pl. még közgyógyra állami támogatásra is ellehet menni Prostihoz aki depresszios, vagy nem jut neki máshogy nő, na mit szólsz ehhez?

jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
0%
Hol érdekel engem Hollandia
jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
41%

Engem az érdekelne hogy ha továbbiakban lesz párod akkor tudni fogod hogy mit kell tenned hogy ne menjen más után a párod?

Valszeg nem térdeltélt le előtte és ez volt a baj. Bár ahogy írtad korábban elhanyagoltad.

Bocs lehet jönni hogy incel vagyok de ez a te hibád is.

jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!