Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresési nehézségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresési nehézségek feldolgozásához jó eszköz a humor?

Figyelt kérdés

Vagyis én úgy látom sokan túl nagy dolgot csinálnak abból, ha bizonyos ideig nincs társuk és a világ legnagyobb problémájaként mutatják be. Pedig ha őszinték vagyunk, vannak ennél sokkal nagyobb bajok is az életben, mint a betegség, szegénység, árvaság, bántalmazó közeg, stb. Mégis valamiért az emberek többsége ezt ilyen versenynek éli meg és lemaradást érez, ha a környezete többségének összejön a párkapcsolat és neki nem. Amúgy meg az egyedüllét sokat segíthet az önismeret fejlesztésén is meg a sok szabadidő, hát az szuper dolog.

Viszont úgy látom azt nagyon nehéz felvállalni a társadalom előtt, hogy valakinek gondja van a társkereséssel és nem számít vonzónak a másik nem szemében. Azok akik párkapcsolatban élnek is úgy látom szeretik azt éreztetni, hogy nagyon gyorsan találnának mást, ha úgy adódna a helyzet és vágynak a pozitív visszajelzésekre, ez tényleg presztízskérdés. Viszont humorosan is lehetne hozzáállni egy-egy rosszul sikerült randihoz, ismerkedéshez. Hát most végülis mi az a világvége, ami történt? Esetleg volt egy kellemetlen megjegyzés, megnyilvánulás, de hát fel kell állni, továbblépni és kész. Egyedül is stabil embernek kell lenni és képes lenni az önreflexióra, ez a lényeg szerintem.



2023. nov. 24. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A humor minden nehézségre egy jó eszköz.
2023. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát az biztos hogy jobb mint a gyűlölet megélése. Sajnos nem tudok viszont nevetni a nyomoromon. Minden nyomorultnak, asszonyverőnek, megcsalónak van párja, börtönviseltnek is, csak én nem kellek a kutyának se. Válaszra se vagyok méltó, hiába kezdeményezek, senkit nem érdekel. Nem tudom miért lettem ilyen értéktelen a nők szemében, de ezen nem tudok nevetni. Nyilván tudom hogy én vagyok selejtes, hogy unalmas a személyiségem, hogy többre kéne vinni, stb Szerinted ezen mégis hogy kéne nevetni?
2023. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Jó eszköz, jobb, mint frusztrálódni.

Csak ne olyan humorral próbálkozz a nőknél, hogy "rád hajtok, bébi, mint bmw-s a fekvőrendőrre".

2023. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkit érnek negatív és pozitív impulzusok egyaránt. A te dolgod hogy dolgozod fel, de szerintem nevetni jobb mint sírni :)
2023. nov. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Pedig ha őszinték vagyunk, vannak ennél sokkal nagyobb bajok is az életben, mint a betegség, szegénység, árvaság, bántalmazó közeg, stb"

Ez egy akkora demagóg bullshit, hogy hihetetlen.

Nyilván vannak sokkal nagyobb problémák, de b@szki, ha folyamatosan annak örülnél hogy de jó hogy neked nem olyan rossz mint másnak, akkor nem jutna senki sehova, sőt éhen is halna.

Nagyon örülök, hogy nem kell a napi vízadagomért 10kilométert sétálnom a sivatagban, de egyúttal akinek ezt kell tennie annak meg nem kell Hermite-interpolációból vizsgáznia. Mindenkinek megvan a baja, és semmi értelme objektíven nézni a baj nagyságát.

Persze más kérdés, hogyha valakinek az a nagy baja, hogy csak egy lamborghinije van és nem egy bugatti chironja, de azért a társra való vágyás egy eléggé alapvető emberi szükséglet

2023. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd Chandler Binget.
2023. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy baj van kérdező, hogy te nem humorral dolgozod fel a sikertelenségedet, hanem a társkeresés elbagatelizálásával próbálod bemagyarázni magadnak hogy azért nincs senkid mert úgyse kellene, meg amúgy is csak az emberek tulajdonítanak neki túl nagy jelentőséget. Pedig ha így lenne akkor nem kattognál ezem.
2023. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: sajnos már nem lehet.
2023. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
58%

"szerintem nevetni jobb mint sírni :)"

Nana, kedves 4-es. Szerintem jobb a pszichológusnál sírni,mint a pszichiátrián nevetgélni. Viccet félretéve a humor az élet minden területén remek mentsvár. Hiszen minden történés vagy téged ért behatás végeredményét a te reakciód adja. Amíg humorral tudod kezelni őket, addig mindig nyerésre fogsz állni az élettel szemben.

2023. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény Apukám mondása:

fiam, sz@rt sem ér az a nap, amikor nem röhögtél tele pofával, egy jóízűt.

2023. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!