Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:

Kedves 40#es

Szerintem a megcsalásra nem lenne indok, hogy nem térdeltem eleget, az én felfogásom szerint, a hűség döntés, legfeljebb szakítani, válni kellene es azután keresni kell más társat, ha a szexuális libidó nagyon eltér. Esetünkben nem ez volt az elhanyagolás témája, mert mindig is szerettem a szexet, és hidd el kérlek, a térdelés, de még a vadabb dolgok sem álltak tőlem távol. Az elhanyagolást arra értettem, hogy a párom az utóbbi években depressziós volt, talán életközépi válságként írnám le, és bár voltak próbálkozásaim, hogy forduljunk szakemberhez, ettől Ő elzárkozott, én pedig egy idő után feladtam.Ez a rosszkedv sokszor morgással, kötekedéssel es potenciaproblémákkal jár, én pedig egy kicsit belefásultam, időnként haragudtam rá. De nagyon jó embernek ismertem meg a sok év alatt, rémálmomban sem jutott eszembe, hogy ilyen hülyeséget csinál. Nagyon megbánta tudom, de Ő is tudja, hogyben ezen soha nem fogok túllépni.

34# es Egy olyan lányt megtalálni, akinek kint van az elérhetősége a neten, nem egy atomfizika, nem kell hozzá fizetnem sem, ugye érthető? Ha úgy gondolom, hogy mégis beszélek vele, megtalálom. De jelenleg azt hiszem, elengedem, csak jó lenne ha mielőtt râír a következő kuncsaftra, megkérdezné, nem hozza e kellemetlen helyzetbe. Nem biztos, hogy legközelebb ilyen békésen záródik a dolog.

jún. 2. 18:04
 42/62 anonim ***** válasza:
44%
40-es vagyok. Ha így van ahogy leírtad akkor elnézést kérek a tapintatlanságomért. De valami akkor se stimmel. Ha másba kereste a boldogságot akkor valamit rosszul csináltál. Nem személyeskedni akarok csak kb ez jön le.
jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
55%
szánalmas egy nő vagy
jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt remélem hogy ez csak valami szokásos trollkodás amit nem is nő írt mert egyszerűen nem akarom elhinni hogy egy ennyire ostoba, rongyként viselkedő nő létezik.
jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
29%

Jaj cica ez már Japánban teljesen elfogadják a feleségek ,hogy a férjek prostiznak is mellettük.

Egyszer Zsíros Desza beszélt is róla vlogjába.

Erre megy a világ.

jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

43, 44,45# Gondolom egy és ugyanaz a személy. Valami nagyon beszorult oda, remélem nem a zabszem a popóba. Esetleg érintett vagy? Prosti vagy k@rvázó párkapcsolatban élő hímtag vagy?

Szerintem a megcsalt nők ilyenkor nem állnak ki magukért, nem baj ha a szexmunkások is megérzik a fokozott figyelmet. 😉

És igen, nő vagyok akit megcsaltak, nem troll.

jún. 4. 21:00
 47/62 anonim ***** válasza:
67%
Szegény csaj nem tehet semmiről, ő csak örömet szolgáltat. :)
jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
62%
Örülök hogy kijött a kérdezőből a kultúra (csak a #44 vagyok), így már mindenki láthatja hogy ez egy incel troll.
jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 A kérdező kommentje:
44# es Ahogy gondolod. Ha van vér a pucádban, írj rám privátban, hogy megnyugodhass, nagyon szívesen beszélek Veled. Ha velem valaki bunkó, fel tudom venni a kesztyűt, nem okoz gondot felvenni azt a szintet, amit felém tanúsítanak.
jún. 4. 21:14
 50/62 anonim ***** válasza:
88%

Mert szerinted a prostit érdekli a te véleményed? Hívd fel, vagy látogasd meg, aztán oszd meg velünk a találkozó kimenetelét is. Alázd magad még jobban meg.Ennél is.

Én is voltam már megcsalva, nem bocsátottam meg, 10 éves kapcsolat ment a kukába emiatt. De eszembe nem jutott volna, hogy még azzal is alázzam magam, hogy kérdőre vonjam a nőt, akivel az exem félrelépett. Pedig ő nem fizetős lány volt. A hibát csak a kettőnk kapcsolatában kerestem.

jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!