Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kéne a fenébe,nem ő a hunyó ebben a sztoriban. Esetleg a stricijével is összetűzésbe kerülhetsz.
máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
98%

De... nyilván egy kvával fogok vívni, mert az idióta hapsim megcsalt. Hogyne.


Csak látni akarod. Minek?

máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Ne süllyedj le erre a szintre, kérdező. Nem éri meg.
máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
85%

Engem is megcsalt a barátnőm es nem hinnem, hogy rábírnék nézni az illetőre. A prostit meg azert nem erdekli, mert annyi gerinctelen f*reg van a vilagon, hogy napi szinten csaljak meg az embereket. Es biztos vagyok benne, hogy nem volt ujdonsag neki, esetleg vele is tortent hasonlo.


En mondjuk azutan is őszinten kozeledek mindenkihez, miutan elárultak es nem birnek foglalt nore rámászni. Még talán le is buktatnám, mert rosszul vagyok a gondolattol, hogy valakinek tonkretenném az életét.


De valahol megtudom erteni, ha valaki inkabb alkalmazkodik ehhez az undorito vilaghoz es nem olyan makacs, mint én.

máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%

Amit tenni akarsz, az már zaklatás. Jogi következményekkel.


Ezen kívül tutu van stricije, akivel meg TE nem akarsz majd ujjat húzni. Szóval lepj túl a dolgon.

máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem kůrva megalazo lenne nőként odakullogni egy fizetőshöz és verni az asztalt. Neki ez a munkája, naponta járnak hozzá házas férfiak, nem fogja érdekelni, csak saját magad teszed röhejessé nokent.
máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
97%

A nőnek ehhez semmi köze

Nem a kva feleossege hogy ki jár hozza

máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
ha a csavod elissza a pénzét a kocsmában nem a pultost fogod leszidni gondolom.. na itt is ez a helyzet.
máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
91%

Csak magadat tennéd nevetségessé. Nem érzed, milyen szánalmas vagy? A párod elment melletted egy fizetőshöz, már ez is épp elég megalázó, biztos marha jó veled, ha még fizet is érte másnak; erre te azt a nőt akarod számonkérni, meg leteremteni? Milyen alapon? Nyújt egy szolgáltatást, amire a párod befizetett, ennyi. Te meg odamennél hőzöngeni? Jól írja az előző, ha a kocsmában berúg, akkor is a csaposnak mosod meg a fejét?

Én körberöhögnélek minimum...

máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
90%

Jobban jársz ha távol maradsz ettől.

Tudom, sok a kérdés, tudom, látni akarod, mert sérült az egod, hogy néz ki, mennyivel jobb nő, nagyobb mell, szebb arc, kerekebb popsi stb....én annak idején belemásztam egy ilyenbe....bár ne tettem volna.

Bár sose láttam volna, bár hagytam volna, kérlek ne tedd, nagyon nagy sérülést fogsz szenvedni ha meglatod a csajt, minden bizonnyal szexibb, jobban néz ki mint te, ennyi, de nem te vagy a hibás, nem te vagy a "csúnyább", "rosszabb" kinézetű, egyszerűen a pasi akart egy szexibb valamit, rossz pasit fogtál ki, ennyi zárd le így.


Én szembesültem a latvánnyal, másfél éve pszichológuahoz járok, hogy feldolgozzam, hogy nem vagyok ocsmány, undorító, taszító férfi. Hagyd, ne foglalkozz vele, idővel keress másik férfit és kész.


De ha szeretsz szenvedni, ha a nyakadba szeretnél venni egy óriási lelki terhet, ha az önbizalmadat szabad akaratodból szét akarod zúzni, hát nyomozd ki, de intelek tőle kérdező. Hagyd!!!!

máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!