Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom egy prostival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom egy prostival a rosszlányokról. Lebukott, vele elszámoltam. Ami viszont még bennem maradt, hogy a prostival is el akarok számolni. Tudom, hogy ő csak eszköz, nem több, de amiért megkeresném, lent kifejtem?

Figyelt kérdés
Végigolvastam a Viber üzeneteiket az elejétől, és az első alkalom után, amikor befizetett rá, a csaj írt rá a Viberen, gondolom visszajáróst akart belőle faragni. Ti akarnátok a prosti szemébe nézni? Prostik is írhatnak, volt e már ilyen esetük, vagy konfliktusuk kuncsaftok párjával. Nem akarom a csajt bántani, csak látni.

máj. 28. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
74%
#49 eszem ágaban nincs veled privátban beszélgetni. A kesztyűt meg vedd fel az uraddal szemben (már amennyiben van, ugye 🙄).
jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
50#Az előbbiek után köszönöm a kulturált véleményedet. Úgy gondolom nem ment át, mi a problémám. A lány, aki az első látogatás után visszajárós vendéget szeretett volna férjemből, közvetve hozzájárult egy ember teljes tönkremenéséhez, minden téren. Ezen már nem lehet változtatni. Én szeretném, ha csak egy pillanatra a szemébe nézhetnék, amikor elmondom neki. Tudom, hogy valószínű fel sem fogja, de nekem fontos, hogy elmondhassam.
jún. 4. 21:38
 53/62 anonim ***** válasza:
78%

50# vagyok.

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy akarsz a szemébe nézni. Ezt most minden rosszindulat vagy ironia nélkül kérdezem.

Ha te felhívod a telefonszámát, gondolom, szó nélkül kinyomja.

Ha meg felhívatod egy férfi ismerősöddel és te mész el helyette a találkozóra, akkor szerinted ez hogy zajlana? Gondolom, be sem engedne a lakásba vagy bárhová, ahol találkozni lehet vele.

Zárt ajtón keresztül meg elég kellemetlen lenne neki sorolni a sérelmeidet. És még mindig azt mondom, ez nagyon megalázó rád nézve, hiszen már eleve ez az egész szituáció az. ( igen, én is megalázónak éreztem az exem félrelépését)

jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hol lakik. A saját tulajdonú lakásában dolgozik, nincs stricije és több mint tíz éve űzi az ipart. Szemben a lakásával van egy kávézó, oda lehívom, ami nyilvános tehát ő és én is biztonságban vagyunk. Neki is érdeke elkerülni a nagyobb problémákat. De mint írtam, valószínűleg még átgondolom és nem biztos, hogy megteszem.
jún. 4. 22:05
 55/62 anonim ***** válasza:
86%
Simán feljelenthet zaklatásért. Vagy a nagyobb problémák alatt nem tudom mit értesz,megfenyegeted vagy mi? A prostitució legális,azzal nem árthatsz neki, hogy feljelented. Ő viszont megteheti ezt ellened, ha bármilyen " nagyobb problémával" fenyegetnéd. De te tudod mit csinálsz...
jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
100%

"A lány, aki az első látogatás után visszajárós vendéget szeretett volna férjemből, közvetve hozzájárult egy ember teljes tönkremenéséhez, minden téren."

Kérdező, ne áltasd magad ezzel a mesével. Itt egyedül a férjed járult hozzá a családotok széteséséhez azzal, hogy a problémáit nem házon belül oldotta meg vagy ha már fizetni akart valakinek valami instant megoldásért, akkor nem egy terapeutát keresett fel. Egy kis túlzással még hálás is lehetsz a prostinak, hogy egyáltalán kiderült, milyen ember is a férjed valójában. Nem a nőn kell leverned a sérelmeidet, ugyanis nem ő okozta azokat.

jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező! Nem osztanád meg velünk vagy csak velem hogy ki a hölgyemény?

Privátba is jó lesz.

Kiváncsi lennék hogy egyáltalán jól néz ki?

Ha nem az se baj. Minden esetre sok energiát, kitartást és jó egészséget kívánok neked. Remélem a továbbiakban jól megy a sorod majd.

jún. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Én erre mindenféle rosszindulat nélkül és vicc nélkül fogok válaszolni, ugyanis nem olyan rég nekem is volt egy ehhez valamennyire hasonló esetem, bár én férfi vagyok és én akkor rendszeresen jártam egyetlen egy lányhoz (bárcsak ne tettem volna). Nálam annyi volt, hogy nagyon szerelmes lettem a prostiba és ezt valszeg Ő is észrevette. Csináltam egy-két hülyeséget a heves érzelmeim miatt (féltékenység), aminek az lett az eredménye, hogy közölte velem, hogy többé ne keressem, letiltotta a számom. Na, én nem tudtam ezt olyan könnyen elfogadni, ezért elmentem a lakására váratlanul és az ajtaján elkezdtem kopogtatni, semmi válasz nem érkezett, pedig ott volt végig a lány a lakásában. Egy kis idő után csak azt láttam, hogy 2 magas, kitetovált ember jött fel a lépcsőn oda hozzám, a lány hívta fel őket oda, én is azt hittem, hogy nincsenek verőemberei, hát tévedtem, sajnos elég csúnya vége lett az egésznek, erről nem fogok itt beszélni. Kérdező, én azt ajánlom neked, hogy felejtsd el a prostit, leginkább azért, mert ahogy Te is írtad, Ő már több tíz éve űzi az ipart. Nem tudhatod, hogy ezalatt az idő alatt kik, milyen emberek fordultak meg nála, olyanok is valszeg, akikkel nem szívesen találkoznál élőben. Az ilyen nőknek, rengeteg kapcsolatai vannak, főleg, hogy az általad említett hölgy már több tíz éve csinálja. Ha valami hülyeséget csinálnál, egyből tudná, hogy kit hívjon és ezt tapasztalatból mondom. Ezt a szituációt csak úgy oldhatod meg, ha a prostit nem fogod egyáltalán sehogysem felkeresni, Ő nem akar veled beszélni erről, ne is zaklasd emiatt, ne akarj szembe kerülni olyan emberekkel, mint amilyennekkel én, hidd el nem éri meg.

jún. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
23%

Én is kíváncsi vagyok ki ő. Megosztod velünk?

50# vagyok.

jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
59#Nem.
jún. 5. 08:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!