Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, aki a beteg, pl rákos házastársa mellől szexelgetni jár es szerelmi kapcsolatot alakít ki, diszkréten, “jogom van élni” felkiáltással?

Figyelt kérdés

Tehát boldogan megy dugogat a pasijaval, vagy nőjével, akibe mar reg szerelmes is…

Valóban igaz, hogy joga van élni, először rossz érzést keltett bennem, hogy valaki ilyet tesz, de nem tudom eldönteni, hogy mennyire van ebben igaza?

Mondjuk a tarsa epp a kórházban ő meg farokban ugral mert egy elete van, vagy ferfikent nyalogatja terden allva a nőjenek a nemiszervét.

Nem undorító ez azert valahol?

Vagy tenyleg muszaj jólérezze magát?


ápr. 22. 09:06
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
75%

Alapból ha valaki megnézi, hogy a rákos megbetegedéseknek milyen pszicoszomatikus okai vannak akkor a megalkuvás meg a homokba dugott fej az eléggé benne van és erre még rájön egy ilyen stresszfaktor és mindeközben a beteg fél meg meg is magyarázza magának, hogy rendben van ez így, tehát racionális indokot keres ennek, hogy felmentse közben meg stresszel rajta... Az a gyógyulásának hogy nem tesz jót az fix, ebben az esetben biztos vagyok benne, hogy neki is egy nagy löketet tudna lelkileg adni, hogy ebben a helyzetben kibassza a fenébe a gerinctelen társat, ha van olyan állapotban persze.


Szerintem ez elítélendő és szégyenteljes, úgy gondolom, hogy alapból ha olyan állapotban van a másik és Ő meg ennyire nem tud vele empatizálni, hanem az jár a fejében, hogy hogyan kapja farokra vagy kap farokra valakit akkor alapból semmi szeretet, tisztelet nincsen a párja felé és inkább a kötelesség miatt meg a mások megvetése vagy valamilyen érdekből marad, anyagiak, öröklés stb

ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
75%

A beteg társnak meg joga lett volna egy olyan ember mellett élnie, aki valóban szereti és segíti akkor is amikor beteg.

A dugogatós sosem szerette igazán. Egy legalja büdös féregnek tartom az ilyet.


Sajnos ismerek hasonlót. A szomszéd fia is egy beteg nővel van. Lazán mondja is, hogy majd ha kezd rosszabbul lenni akkor otthagyja a ghecibe. Tuti nem fog vele bajlódani, ápolni. Szerencsétlen nő meg szerelmes, azt hiszi megtalálta a társát. Komolyan tervezget.

Most ez idő alatt míg ez a féreg szórakozik vele, akár egy igazi rendes társat is találhatott volna a nő. Ha majd leépül és otthagyják, akkor meg már késő lesz ismerkedie.

ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy semmi jó érzés nincs benne főleg ha a beteg párja nem tud róla.
ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
22%
Nem mindegy mennyi ideje beteg,milyen viszony volt köztük,stb.Mert,ha valaki évekig ápolja a beteg hozzátartóját,aki csak vegetál,akkor évekig ne is dugjon?Ez nem csak a szexről szól.Egy idő után az intimitás is hiányozni fog.Én nem várnám el a férjemtől,hogy évekig ne nyúljon senkihez.Ha meg nem is tudok magamról,akkor mev nem mindegy?
ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
29%
#14 de ezt akkor korrektül le is kell kommunikálni, nem sunyiban a háta mögött csinálni.
ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan mit.Van ahol meg lehet beszélni.Van ahol meg felesleges.Azért épeszű ember nem gondolja,hogy más évekig lesz szex nélkül.Engem nem érdekelne,nem kellene mondania semmit.
ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
63%

Ebbe előbb halnék bele mint a rákba.

Undorító féreg, önző, egoista barom, totál nulla empátiával! Egy kicsit sem képes belérezni a másik helyzetébe, érzésébe. Nem azért haldoklik az a szerencsétlen hogy őt szivassa!

Annyira viszket a pöcke, vegyen egy vibrátort

ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
80%
#16 nekem egyértelmű lenne, hogy ha a szerelmem beteg, haldoklik és nem teheti meg, hogy szexelgessen, akkor én sem teszem. Különben mire esküdtem fel az oltárnál…úgy látszik manapság ennyit ér sokaknál a házasság, üres ígéreteket.
ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is egyértelmű.De az is,hogy ha én évekig képtelen vagyok a szexre,akármilyen betegség miatt,akkor nem kárhoztatom a másikat önmegtartóztatásra.Nem mi denki hal meg rövid időn belül.És nem is mindenki hal meg.Ezenkívűl utálhatjuk is egymást.Nem látunk bele senki életébe.
ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
82%

Ha egyszer nem akar a beteg férfi mellett maradni akkor váljon el, ennyike.


Nem megcsalni kell.

ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!