Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meglehet bocsàjtani a megcsalà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsàjtani a megcsalàst,ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Közel 10 éves kapcsolat, az utòbbi fél évben derült ki,2 megcsalàs,folyamatos flörtölés több fickòval, képek küldése,punci, cici stb... Közös hàz, autòk, vàllalkozàs,mind hitel nélkül. Egész életemben folyamatosan dolgoztam, hétvégente, volt, hogy 20 òràkat,hogy minden meglegyen. Nem vagyok érzelgős férfi, de 36 évesen nem akarok mindent elölről kezdeni. Nem tudom mit évő legyek, 10 éve ràse néztem màs nőkre. Ja 20 éves szőrös tökűek ne kommenteljenek, hogy ott kell hagyni,ezeken màr túl vagyok csalàdot szeretnék.

2023. máj. 12. 16:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont sajnálom, de ez jó eséllyel nem fog működni. Dönthetsz te úgy, hogy megbocsátasz vagy legalábbis megpróbálsz, de ha saját magad is bevallod, hogy ezt nem veszi be a gyomrod és ellent mond a természetednek, akkor ez folyamatosan ki fog ütközni. Be fog villanni, hogy átvert, hazudott, hogy más pasival szexelt a hátad mögött, ez valószínű a szexuális életetekre is hatással lesz, plusz nem fogsz tudni benne újra bízni.. Ha valóban így érzel, sztem ne pocsékold tovább az idődet. De ez persze az én véleményem.
2023. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez innentől viszont akkor elég egyértelmű. Leírtad, hogy huszonévesen nem gondolkodtál volna, hogy a megbocsátás ellentétes lenne a természeteddel, és hogy nem veszi be a gyomrod. Ilyen esetben tényleg örökre ott lenne az a tüske, ami őrölne éveken át. Nem vagy köteles megbocsátani a megcsalást. Szépen add ki a nő útját, költözzön is el. Aztán akármilyen nehéz, de gyászold el a kapcsolatot, legyél túl rajta. Foglalkozz magaddal egy ideig, gondold végig hol mehetett félre, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazokat a hibákat. És, ha már tényleg túl vagy az egészen, legyen az félév múlva, egy év múlva, akkor utána kezdj el újra ismerkedni, és keress egy másik nőt. Addig fejleszd magad. Eddig kettőtökért güriztél, most egy ideig saját magadért dolgozz, saját magadra koncentrálj.

Nehéz, de túl fogsz ezen lépni, viszont a nőben sose tudnál bízni újra

2023. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne hagyd el, cserébe viseld, hogy nettó hülyének néz majd, tovább csal, elvégre semmi következménye.

Amúgy ALAP, hogy ilyen szr link alakkal, ha ffi ha nő NEM vállalunk gyereket, mert garantáltan tönkremegy bennek és sérült értékrendszerrel nő fel.

2023. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj új életet nélküle

Én nem tudnám megbocsátani,a lebukás után mindig arra gondolnék mikor te is meg újra. Számomra ez a bizalom teljes elvesztését jelentené.

Nekem egy 10 éves kapcsolatomnak lett vége,borzasztóan szenvedtem,főleg h a párom egy 17 éves kislannyal csalt meg.

De jól tettem hogy nem bocsatottam meg neki,egy életem van nem élhetek úgy hogy örökké azon aggódom megcsal e újra

Bár a következő kapcsolatom is kudarcba fulladt akkor sem bánom egy percet sem

Inkább egyedül mint egy pocsék kapcsolatba

Nagyon sajnálom hogy így jártál

2023. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
#34 kedves tőled,jòlesik.
2023. máj. 13. 06:14
 36/36 gyurlaci ***** válasza:
Vidd el egy egzotikus déltengeri utazásra. Az életbiztosítást mondd fel, mert különben gyanúba keveredsz.A helyi erők megmondják némi baksisért hogy hogyan helyezkednek el az áramlatok. A következő nőre jobban figyelj. :-)
2023. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!