Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meglehet bocsàjtani a megcsalà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsàjtani a megcsalàst,ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Közel 10 éves kapcsolat, az utòbbi fél évben derült ki,2 megcsalàs,folyamatos flörtölés több fickòval, képek küldése,punci, cici stb... Közös hàz, autòk, vàllalkozàs,mind hitel nélkül. Egész életemben folyamatosan dolgoztam, hétvégente, volt, hogy 20 òràkat,hogy minden meglegyen. Nem vagyok érzelgős férfi, de 36 évesen nem akarok mindent elölről kezdeni. Nem tudom mit évő legyek, 10 éve ràse néztem màs nőkre. Ja 20 éves szőrös tökűek ne kommenteljenek, hogy ott kell hagyni,ezeken màr túl vagyok csalàdot szeretnék.

2023. máj. 12. 16:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
47%

9:

Nem kell hazudni, de pl én tudom magamról, hogy sosem fogadtam el semmit férfiaktól egy kávé, süti meghíváson kívül. Sosem ültem bele az anyagi tutiba, életemben nem csaltam meg senkit, nem is fogadtam el drágább ajándékokat sem senkitől.

Igaz, rám meg ezért néznek mindig furcsán. Hidd el, nem minden nő megy a pénzre! Vagy vannak olyan nők akik értékelik, ha a párjuknak fontos a karrierje és támogatják őket, DE nem a pénz miatt, hanem mert azonosulni tudnak a párjuk célkitűzéseivel. Nem minden nő aranyásó, bár ez is egy létező jelenség, nem tagadom.

2023. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező voltam hasonló helyetben-hasonló-nem ugyan ilyen.


Egy útkereszteződésben van most. Ott állsz.


El kell döntened mi a fontos számodra:


A Vállalkozás, titulus, pénz vagy a család. Nőként voltam a te helyzetedben saját vállalkozással.


Én a családomat választottam. És még egyszer volt az életemben egy ugyan ilyen amikor a karrierem volt szemben a családommal. A családot választottam.


A nejed el van nem csak idegenedve tőled, hanem külső kisértésben is masszívan benne van. Személyek által. És van ott még más is szerintem.


Ideje megismerned valóságosan a feleséged.

2023. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha gyereket akarsz, mit csináltál az elmúlt 10 èvben?
2023. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
64%
Aki mindig dolgozik, sosincs otthon. A leírás alapján az életed nem a csajod, így aztán neki se vagy az élete. Ha nem változtatsz az életviteleden, a csajod sem fog változtatni az övén. A vele töltött idő és a törődés a kulcs. Ha ez hiányzik, akkor gyorsan véget kell neki vetni.
2023. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

*Egy útkereszteződésben vagy most.


Mi is hasonló anyagi körülményben voltunk és én is cca ennyit melóztam mint te férfiként és család fentartó voltam..

2023. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
30%

15 "Aki mindig dolgozik, sosincs otthon"


Ez sem igaz.

2023. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a szőrős tökü megjegyzés jelzi, hogy mennyire érdekel mások véleménye, gondolom az életben is így szoktál másokról beszélni. Nem szerencsés.
2023. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
#13 az elmúlt 3 évben pròbàlkozunk, volt egy autòimun betegsége és egy vetélése, ami lehet nem is az enyém volt...
2023. máj. 12. 17:09
 19/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem a tied volt.
2023. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
# mert tudom a legtöbb férfi mit mond, az első elolvasott üzenet utàn én leszakìtottam a bejàrati ajtòt és elhordtam mindennek. A többi kiderült dolog utàn(miutàn màr figyelte) màr csak csalòdàst éreztem. Pontosan tudom mit mondtam volna huszonévesen, egy percet se gondolkodtam volna.
2023. máj. 12. 17:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!