Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meglehet bocsàjtani a megcsalà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsàjtani a megcsalàst,ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Közel 10 éves kapcsolat, az utòbbi fél évben derült ki,2 megcsalàs,folyamatos flörtölés több fickòval, képek küldése,punci, cici stb... Közös hàz, autòk, vàllalkozàs,mind hitel nélkül. Egész életemben folyamatosan dolgoztam, hétvégente, volt, hogy 20 òràkat,hogy minden meglegyen. Nem vagyok érzelgős férfi, de 36 évesen nem akarok mindent elölről kezdeni. Nem tudom mit évő legyek, 10 éve ràse néztem màs nőkre. Ja 20 éves szőrös tökűek ne kommenteljenek, hogy ott kell hagyni,ezeken màr túl vagyok csalàdot szeretnék.

2023. máj. 12. 16:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
A legfontosabb: hogy reagalt a feleséged? Maradni akar? Megbánta, akarja folytatni? Ha igen, akkor nincs minden veszve, új alapokra lehet helyezni a kapcsolatot, csak ahhoz mindketten kelletek. Neki nagyon bánnia kell, éreznie kell, hogy mi forog kockán. Azt is tisztázni kell, hogy mi hiányzott neki. Sokat-sokat kell beszélgetni, ha nem megy így, akkor akar terapeutaval. Sok sikert.
2023. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt honnan tudják a válaszolók, hogy te milyen beállítottságú vagy?

Mert hiába is adnának tippeket olyanok akik megbocsátottak, ha neked pl olyan a személyiséged, hogy felfordul a gyomrod ha ránézel a párodra azok után hogy megcsalt. Vannak olyanok akiknek mindig ez lebeg a szemük előtt. Nekik mondhatnak bármilyen praktikát, nem fog menni a megbocsátás.

Azt valahol neked kell érzeni, hogy képes vagy e még megbízni a másikban, vagy egyáltalán a másik fél képes lesz e a hűségre a jövőben.

Vagy akarsz e úgy élni hogy folyamatosan bizonytalanságban vagy, mindig tele leszel kétellyel a másik szavahihetőségét tekintve?

2023. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%

Pedig ilyennel kétszer is gondold meg akarsz e családot.

Vagy többször.

Ha ennyire fontos, beszéljétek át. Talán az a baja amit írsz, hogy minden idődet, energiádat a munkába fektetted, rá meg már nem jutott. Ez esetben vegyél kicsit vissza, ha már ennyire beindult a szekér, akkor talán menni fog kevesebb gőzzel is.

Kérdés megéri e. Kérdes ő akarja e még, megbánta e amit tett, szeret e még. Es te megtudsz e neki bocsájtani, vagy örökre benned marad a tüske, es a bizalmatlanság, ami ilyenkor elég gyakori, szinte 100%.


38n

2023. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám megbocsátani
2023. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Sajnálom, hogy ennyi idősen tanultad meg, hogy milyenek a nők.
2023. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#1 igen maradni, akar, bàr nem nagyon értem miért. Szerintem csak az élethez ragaszkodik amit megteremtettem.
2023. máj. 12. 16:22
 7/36 anonim ***** válasza:
55%

5:

Miért általánosítasz?

Azért mert a kérdező sajnálatos módon így járt, attól még nem minden nő ilyen!

2023. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#2 Magabiztos, hatàrozott ember vagyok. Megjelenésre és belsőre is,de mégis hezitàlok, hogy mi lenne a legjobb.
2023. máj. 12. 16:24
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Egy jóbarátom 34 évesen vált el, nagyon össze volt törve. De küzdött, önfejlesztett, rájött, hogy mennyi minden jó dolog elérhető így, hogy most szingli.

Kipróbált extrém sportokat is, ejtőernyőből ugrás, stb

Aztán eljárt gyakran ismerkedős helyekre, és megismert egy tök aranyos lányt.


Azt kéne tudatosítani magadban, hogy mindig lesz új, csak bele kell állni a keresésbe. Ha otthon marad végig az ember, akkor persze nem fog találni senkit se.


Ha te le tudod nyelni, el tudod fogadni a megcsalást, akkor maradj a komfortzónában és alapíts családot egy hűtlennel, te döntésed. Mind a kettő járható út, attól függ, hogy milyen kimenetelt szeretnél és képes vagy-e tenni érte lépéseket. Ha maradsz, az nyilván kevesebb lépést, erőfeszítést igényel, de ha nem tudod feldolgozni, hosszabb távon felőrölnek téged a történtek...

2023. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem "20 éves szőrös tökű" vagyok, mégis elhagynám. Nővérem volt hasonló helyzetben, ő bizony kivágta 6 év után a férjét, miután rájött, hogy megcsalta. Nehéz volt? Igen, "meggyászolta", maga alatt, de azóta már van rajta és boldog házasságban él 2 gyerekkel és egy olyan férfival, aki meg is becsüli.

Számomra egy kapcsolatban/házasságban ez a lehető legnagyobb árulás, soha nem bocsátanám meg. Minden alkalommal eszembe jutna, hogy más nővel hempergett, ott lebegne a szemem előtt, a gyomrom forogna plusz soha a büdös életben nem tudnék benne újra bízni.

Te ismered magad, mi nem tudhatjuk, hogy ezeket a dolgokat hogyan kezelned, max a saját véleményünket/tapasztalatainkat tudjuk leírni, de én ilyen emberrel biztos nem vállalnék gyereket.

#5 A megcsalás még mindig nem annak kérdése, hogy mi van az ember lába között, férfi és nő ugyanúgy csal, nem kell ebből megint nemiség kérdést rendezni. Az én környezetemben pl a pasik azok, akik folyamatosan félre lépnek, egyre több sztorit mesélnek barátok, rokonok, ismerősök és mindnél a férfi lépett félre, mégsem állítanék soha olyat, hogy "ilyenek a férfiak", mert pontosan tisztában vagyok vele, hogy nők között is vannak ilyenek. Gondolkodjunk már egy kicsit, mielőtt csípőből általánosítunk és egy kalap alá veszünk 4 milliárd embert!

2023. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!