Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meglehet bocsàjtani a megcsalà...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsàjtani a megcsalàst,ha mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Közel 10 éves kapcsolat, az utòbbi fél évben derült ki,2 megcsalàs,folyamatos flörtölés több fickòval, képek küldése,punci, cici stb... Közös hàz, autòk, vàllalkozàs,mind hitel nélkül. Egész életemben folyamatosan dolgoztam, hétvégente, volt, hogy 20 òràkat,hogy minden meglegyen. Nem vagyok érzelgős férfi, de 36 évesen nem akarok mindent elölről kezdeni. Nem tudom mit évő legyek, 10 éve ràse néztem màs nőkre. Ja 20 éves szőrös tökűek ne kommenteljenek, hogy ott kell hagyni,ezeken màr túl vagyok csalàdot szeretnék.

2023. máj. 12. 16:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
18 A vetélés tuti megviselte, utána minden nő szétcsúszik lelkileg. Kivéve a rinocéroszlelkűek.
2023. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
#17 lemaradt
2023. máj. 12. 17:14
 23/36 A kérdező kommentje:
#21 ez fél éve volt,akkor néztem meg először a telefonjàt, amikor terhes lett.
2023. máj. 12. 17:16
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

Nos, én sem tudnám ezt megbocsátani. De ha te igen és ez az út, amit akarsz, akkor azért elég komoly önvizsgálatot is kellene tartanod. Mert bár semmi nem mentesíti a megcsalót, azért oka volt annak, hogy félrement. Szerintem elhagyna téged, mert el vagytok idegenedve és valószínűleg nonstop húzod az igát, vele meg az érzéseivel nem foglalkozol, de ahogy te sem akarod a nulláról kezdeni és a felépített életet felborítani, úgy ő sem.

Szóval, ha mindketten úgy döntötök, hogy folytatjátok, akkor nagyon sok őszinte beszélgetésre és változtatásra van szükség mindkét oldalon. Hogy ez megéri-e nektek, azt csak ti tudjátok.

2023. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Párom is kicsit hasonlóan volt. Szinte a semmiből teremtett házat, egész jól menő vállalkozást, a felesége megtehette hogy otthon marad a két gyerek mellett is.

Aztán 39 évesen mégis otthagyta egy másik pasiért az akkor 41 éves férjét.


Mi most várjuk a közös babánkat. Vagyis mindig van tovább, és még annyira elkésve se vagy.

Neked kell eldöntened akarod e, tudod e így folytatni vele.

2023. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszeri eset sajnos nagy az esélye rá hogy úgy is meg fogja tenni megint. Ez a tüske úgy is mindig ott lesz benned és szerintem ezek után sosem fogsz benne megbízni. Gyereket ezzel a nővel? Kizárt. De persze te tudod ha folytatni akarod.
2023. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
88%
#26 Nem, nem minden nő egy ... Gondolom qrva vagy valami hasonló, ez a prolik bevett szavajárása, ha már érdemben meg kulturáltan nem tudnak megnyilvánulni, akkor megy a szitkozódás. Szokásos, általánosító, szánalmas fröcsögés. Ismered mind a cirka 4 milliárd nőt? Nem? Akkor lehet nem kéne úgy indítani, hogy minden nő meg "a nők" meg társai, főleg hogy még csak távolról sem igaz az állítás.
2023. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Hàt nem győzőtt meg senki, hogy érdemes lenne a természetemnek ellentmondva megrpòbàlni békülni, persze ezt nekem kell eldönteni.
2023. máj. 12. 20:05
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem is akart meggyőzni, mert a megcsalás az egyik legundorítóbb és aljasabb dolog, amit kapcsolatban/házasságban egyik elkövethet a másik ellen. Gondolom te sem véletlen fogalmazol úgy, hogy "természetemnek ellentmondva".
2023. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
#30 nem, tényleg nem veszi be gyomrom.
2023. máj. 12. 20:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!