Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Megcsal a férjem de nem bánom, mit csináljak?
Figyelt kérdés
20 éve vagyunk együtt, az egyetem óta, van 2 gyerekünk. Mind a ketten kutató állásban dolgozunk. Mint család jól működünk, háztartás, gyerekek, sok közös programunk van. Kívülről meg a közeli barátaink szerint is tökéletesek vagyunk. Jópár éve viszont már szinte csak egymás barátai vagyunk. Az intimitás kb 3 éve megszűnt közöttünk. Én sem kívánom őt ő sem kíván engem. Egy évvel ezelőttig gyakran éreztem h sok neki a munka feszült, nem boldog. Aztán nem varázsütésre de lassan visszazökkent, látom hogy kiegyensúlyozottabb és ez engem is konfortzónában tart. Azt hittem a COVID mellékhatása, de a napokban rájöttem h megcsal egy másik nővel, ráadásul ismerem és teljesen őszintén írom ezeket a sorokat, nem érzek semmi negatívat. Nem vagyok féltékeny vagy elkeseredett. Talán boldog vagyok. H van egy olyan nő mint az a lány, boldoggá teszi újra. Együtt vannak kiéli magát, de mégis hazajön. Viszont nekem az is beleférne ha ezt folytatná. A kérdésem felétek igazán az lenne, hogy mondjam el neki? Ti hogy csinálná tim, ha egyáltalán elmondaná tok? gondolom neki is könnyebb lenne, meg nekem is.2023. jan. 30. 16:35
61/67 anonim válasza:
Szerintem vegyél be egy xanaxot :D
62/67 anonim válasza:
Te sem tudsz semmit kivéve ha te vagy a szerető :D
63/67 anonim válasza:
Mégsem én állítottam vakon fassagot egyesekkel ellentétben itt. :D igazi jóstehetség vagy, hogy te innen konkrétan leírtad, hogy “biztos szereti azt a nőt”. :D. Ezt írtad. :D igazad van. Inkább röhögök rajta. :DDD butus
64/67 anonim válasza:
Többen is írtak több variációt, miért pont az enyém fogott meg? 🤔 A semmitől nem virul ki egy pasi, jó röhögcsélést 🤦♀️
65/67 anonim válasza:
Amúgy azt írtam, hogy valószínűleg szereti. Olvasd el újra :D
66/67 anonim válasza:
63.Valóban szövegértési gondjaid vannak és felmerült korábban is hogy érzelmileg is lehet valami köztük, nem értem hogy mit hisztizel itt az egyik válaszolónak.Szánalmas.
67/67 anonim válasza:
#56 de ahogy írta itt más is, kicsit el kell vonatkoztatni attól, hogy nálatok mi volt. Mindenki máshogy működik.
Ergo lehet olyan, hogy a szexért máshová megy az ember, de a felesége egyfajta testvér, családtag. Nyilván szereti a maga módján (ne jöjj azzal, hogy akkor nem csalná a háta mögött).
Lehethogy neki (férfinak) ez a helyzet éppen így megfelel. Ennyi évvel a háta mögött biztos nem lesz "rózsaszín ködös szerelmes". Miért? Mert már tanult az előzőből.
#57-es butaság már bocs. Attól, hogy kiírta a kérdést meg kiemelte, még miért ne lehetne jó így a feleségek? Maximum az furcsa neki, hogy ez a helyzet nem bántja őt. Tehát az bántja, hogy miért nem bántja?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!