Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik NAGYON szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik NAGYON szeretik a férjüket! Csak tőletek kérdezek! Tudom, megbízható a férjed. De ha valami negatív csoda folytán mégis megcsalna, és ezt megéreznéd, akkor nyomoznál, vagy nem akarnád tudni? Ha kiderülne, vagy ő bevallaná, megbocsátanál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 23:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha csak egyszeri dolog, én nem szeretném tudni. Ugyanúgy én is diszkrét vagyok, egyszer-egyszer megbotlok, nem kötöm az orrára.
2021. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Olyan ember nincs aki jól néz ki,és 20 év alatt nem megy félre!Ha elő is fordul,nagyon ritka.
2021. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy attól függ hány év óta vagy házas , az árulás, megalázás mindig ugyanolyannfájó. 9 év után váltam. Nem bocsátottam meg. Azóta több nője volt, nem nyugodott le.
2021. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%

5-ös de buta, jézus

7-es meg. legalja


"a szeretősdi előbb vagy utóbb úgyis véget vet egy házasságnak"

Nagy igazság.

Teljesen mindegy, hogy vége lesz-e vagy sem és hogy hány évig húzzátok még. Már megjelent egy külső fél, ami jelzi, hogy nem működött a házasság.


Max úgy marad ilyenkor két fél együtt, hogy az egyik megalázza magát, és úgy csinál, mint akit nem érdekel, hogy a párja rommá alázza. Teszem hozzá egy megcsaláshoz három ember kell , nem féltem annyira a megcsaltat sem.

2021. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!