Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, akik NAGYON szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik NAGYON szeretik a férjüket! Csak tőletek kérdezek! Tudom, megbízható a férjed. De ha valami negatív csoda folytán mégis megcsalna, és ezt megéreznéd, akkor nyomoznál, vagy nem akarnád tudni? Ha kiderülne, vagy ő bevallaná, megbocsátanál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnám megbocsájtani, pont mert annyira nagyon bízom benne. Tudja ő is, nem vagyunk már tinédzserek, nem kockáztatná a kapcsolatot senkiért, ebben biztos vagyok.
2021. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem mondaná el, egyértelmű hogy kinyomoznám. Megbocsájtani megbocsájtok nagy nehezen, viszont sohasem felejtem el hogy hátba szúrt!


Mindenki megérdemli azt az igazságot, hogy tudja kivel osztja meg az életét.

2021. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Fogalmam sincs, fiatl koromban azonnali szakítás, de ma már nem lenne jelentősége, hadd legyen kicsit boldog.
2021. máj. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem venném észre, éppen azért mert annyira szeretem, hogy el sem tudom képzelni, hogy ártana nekünk. Olyan, mint amikor a gyerekek homokból csinálnak “tortát”. El tudom játszani, hogy megeszem, el tudom képzelni, hogy ha megcsalna, mit csinálnék. De teljesen abszurd és egy akkora baromság, mint a homok megevése. 🤷🏼‍♀️


A megbocsájtás erősen függne a helyzettől. Ha érzelem van, azzal nem tudnék szembe szállni. Ha csak egy részeg szex, azt is nehezen, de azt hiszem, ennyi év és közös élmény után, idővel fel tudnám dolgozni.

2021. máj. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem nyomoztam. Homokba dugtam a fejem. Jó sokáig. Amíg tudtam, hogy engem szeret, és a tenyerén hordozott, addig nem érdekelt, hogy megdurrant pár libát, mielőtt hazaér. Úgy tettem, mint aki nem vesz észre semmit. Nagyon sokáig tényleg nem is vettem észre, és bármilyen hihetetlen, boldog életem volt mellette. Pont azért, mert nagyon-nagyon tudja, hogy mi kell a nőknek. Azt is, hogy kell udvarolni, és azt is, hogy mi kell az ágyban.

Aztán 14 év után persze, hogy betört a mennykő, és valami megváltozott. Otthon is más lett, kifordult magából. Bunkó lett, kötekedő, a gyerekekkel is ordított. Már én gondoltam arra, hogy beadom a válást, mikor kibökte, hogy szeretője van, és megzsarolta, hogy válasszon, különben lebuktatja, és nem tud dönteni. Én tudtam: elküldtem.

Egy pár hónapig emelt fővel mondogatta, hogy a szerelmet választotta, jár neki is a boldogság, és amit ilyenkor szokásos. Aztán a fiatal barátnő ráunt és kidobta. Egyből jött volna vissza hozzám. Azt hitte, hogy mint mindig mindent, ezt is megbocsájtom. Csakhogy az a pár hónap egyedüllét nagyon jót tett, sok szempontból felnyitotta a szemem. Miután elutasítottam, elkezdte terjeszteni, hogy én dobtam ki, mert szeretőm van. Mondjuk akkor már volt is valaki, de hónapokkal az elköltözése után. De szerinte ez is megcsalás, mivel papíron még házasok voltunk.

Azóta is elég sértetten viselkedik, keresztbe tesz, ahol tud. Teljesen kiábrándultam.

Annak ellenére, hogy évek óta kapcsolatban élek, van közös gyerek, és jól megvagyunk, azt érzem, hogy ez csak halvány mása a házasságomnak. Valahogy nincs meg az az összhang. Az volt férjem is többször mondta, hogy hülye volt, én voltam neki az igazi. Mindig van barátnője, de két évnél tovább egyik se húzza. De inkább pár havonta váltakoznak. Nem hiszem, hogy így most boldog, mert sokat öregedett pár év alatt, időnként iszik, és rengeteget dohányzik. Eléggé le is fogyott.

Mikor van barátnője, alig látja a gyerekeket, mikor épp nincs, akkor rajtuk csüng. Gondolom, így próbálja pótolni a biztos hátteret, amit addig a házasságunk adott meg neki.

2021. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Én nem akarnám tudni. Tudom, le leszek ezért pontozva. De ha megcsalna, főleg, ha csak alkalmi szexről lenne szó, akkor én inkább félrenézek, és hadd küzdjön meg egyedül a lelkiismeretével. Boldog vagyok vele, boldog vagyok az életünkkel, ha megtudnám, hogy egyszer is félrekefélt, ez már nem lenne így, kénytelen lennék elválni. Amit nem akarok. Szóval inkább nem szeretném megtudni, ha megcsalt. Persze ha szerelmes másba, akkor az más kérdés, de őt ismerve azt egyébként sem tudná magában tartani. De szerencsére ő is boldog velünk, tudja, mi forogna kockán, így inkább bele se kezd ilyesmibe. Nem mintha lenne lehetősége, nem igazán jár bulizni, itthonról dolgozik és ha be is megy az irodába, egy darab női kollégája nincs, szóval nagyon akarnia kellene ezt a megcsalás dolgot, mert magától nem igazán alakulhatna ki. Bár ez csak rontana a helyzeten, hogy direkt kereste a lehetőséget és tett azért, hogy legyen mellettem más is az életében.

Nem bocsátanék meg. Egy ilyet nem tudnék megbocsátani. Elképzelem, hogy ha csak egy részeg kaland volt valami idegennel, akkor talán, de őszintén még a gondolattól is borsózik a hátam. Nekem ez nem menne. Szóval ezért gondolom azt, hogy inkább nem akarnék róla tudni.

2021. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem! Sőt, Gyerekeket onnantól nem láthatja, ház, minden az enyém onnantól!
2021. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokáig úgy voltam vele, hogy én nem akarnám tudni. Pont azért amiért itt írták többen, nem akartam volna felrugni az életem, pedig az én férjem még csak nem is volt jó férj és apa. Kezdettől fogva veszekedtünk és a végén már nekem is bunkó lett, egésznap ordibált velem és a gyerekkel is, nem tudtam miért, mentegettem. Aztán ahogy eldöntöttük, hogy válunk, onnantól máshol éjszakázott, így derült ki a szerető. Talán már évek óta tart. Ez a szeretősdi előbb vagy utóbb úgyis véget vet egy házasságnak, jobb előbb túl lenni rajta, mint később.
2021. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám elfogadni. A férjemben azt is nagyon szeretem, hogy becsületes és engem is nagyon szeret, tiszteli a házasságunkat. És ez nekem fontos. Nem tudnék olyat szeretni, aki szánt szándékkal megaláz.
2021. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Megbocsátottam és meg is bántam. Nem kellett volna.
2021. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!