Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbízhatok e benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok e benne?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátnőmmel 1 éve és az ismeretségi körömben kiderült,hogy az előző barátját hónapokig megcsalta és utána még 2 évig együtt volt vele. Elmondtam neki amit hallottam és nem tagadta le. Azt mondta,hogy nincs okom aggódni én teljesen más vagyok,mint az előző barátja engem nem csalna meg soha. Ennek ellenére kicsit bizonytalan lettem a hűségét illetően hosszútávon. 10 szexuális kapcsolata volt 24éves korára(legalábbis ennyit mondott)kicsit ezt is sokalltam de a megcsalás zavar jobban.
2016. máj. 28. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Igen, volt.
2016. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!