Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbízhatok még benne és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok még benne és a kapcsolatunkban, vagy már nem? F32/L27

Figyelt kérdés

Részletek: a párommal elég jól megvagyunk, össze is illünk, ezt Ő is így gondolja jók vagyunk együtt. Nem megcsalós típus!! Lelkiismeretes, tisztességes ember.


Ugyanakkor hétvégén megtörtént, hogy szórakozóhelyen voltunk, ahol nagyon berúgott, és leginkább emiatt túl közvetlen volt a fiú ismerőseivel. Kicsit pipa voltam rá emiatt, de nem szóltam. Közben nekem el kellett mennem egy órára. Mikor visszamentem semmi sem derült még ki.

Másnap reggel sírva mesélte el, hogy egy fiú ismerősével közvetlenebbül táncolt 3-4 percig, volt egy kis tipitapi, majd végül a srác lesmárolta. Pár másodperc után a barátnőm feleszmélt, és eltolta a srácot, hogy ezt nem kéne, és hagyja Őt békén. A srác még 1-2 alkalommal bepróbálkozott utána, de a párom eltolta.


Nagyon ki van borulva a történtek miatt, ostobának nevezte magát, haragszik magára, szégyenli magát. Az biztos, hogy szeret, szeretne velem lenni, ez minden mozdulatában látszik.


Hogy miért tette? Pár hónapja mesélte, hogy mivel én vagyok neki az első komoly kapcsolata, és a 2. szexuális kapcsolata, néha felmerül benne az érzés, hogy milyen lenne mással: más kapcsolat, más apajelölt. Akkor azt mondta, hogy ha a kapcsolatunk rendben lesz, akkor nem fog benne feltörni ez az érzés, de én ugyanakkor attól tartottam, hogy ez egy elég nagy rizikótényező, mert ha csak néha is, de feltör benne az, hogy még nem élte ki magát az csak bizonytalanná teszi őt, és ez nem tesz jót a kapcsolatunknak.


Talán a pia felszínre hozta benne ezt az érzést. Azt mondta, nem szeretné, hogy benne legyen ez az újdonság iránti vágy érzés, mert utálja. Ugyanis engem akar.


A történtek miatt kicsit(?) megrendült a bizalmam benne, talán nem azért amit tett, mert az megbocsátható (ehhez idő kell), hanem vajon sikerül-e legyőznie ezt a vágyat?

Ki mit gondol erről? Lehetséges?



2013. jan. 31. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a te dolgod mit hiszel el ... nekem anno egy barátnőm volt aki berúgott ... addig tartott a dolog
2013. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket erzem, mint a baratnod (Nekem elso kapcsolatom a ferjem).

A vagy sose fog elmulni, mindenkinek vannak vagyai, amiket nem el meg.

Viszont ettol meg termszetesen maradhat orokre veled, lehet huseges.


Ami fontos szerintem, hogy legyel turelmes vele es beszelgessetek errol neha! En ha beszelek ezekrol a problemamrol a parommal, mindig olyanokat mond amivel megnyugtat.

2013. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem a kisertes a bün, hanem ha engedsz neki!


Szerintem, pont ettöl bizhatsz baratnödben. Plane, hogy el is mondta es kinozza a lelkiismeretfurdalas.

2013. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem itt már kicsit el van rontva a dolog. Az csak egy dolog hogy szeretitek egymást, és jól megvagytok, de innentől kezdve kb csak raboljátok egymás idejét. A nőnek felmerült hogy még nem élte ki magát, milyen lehet mással. Hidd el ez nagy úr, szerintem komolyabb dologba, főleg házasságba (amit te várnál az egésztől gondolom) csak úgy lehet belemenni, ha csakis azt az 1 embert akarod, és eszedbe sem jut hogy milyen lenne mással. Nem tudom te 32 éves korodra hány nővel voltál, de gondolom nem 1-gyel és nem is 2-vel, szóval benned nincs ez. De látod, a barátnődből egy piásabb este előhozta hogy még kell egy kis izgalom, stb stb. Amikor csak a másikat akarod, a sok pia azt hozza elő belőled, hogy még jobban akarod, ilyenkor ha a közeledben van akkor rámászol, hazarángatod, stb. Ha meg messze, akkor max írsz egy smst vagy felhívod. Szerintem így megy a dolog.


Végkövetkeztetés: nem mondom hogy szakíts, de szerintem ezek után nem lesz nyugodt a dolog. most megbánja ezt, jó lesz minden pár hónapig, de amint lesz egy rosszabb kedvű napja, vagy bármi, te egyből arra gyanakodsz majd hogy biztos megint az van hogy mással akar lenni..

2013. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem a barátnőd nem élte ki magát, mert ha kiélte volna, akkor nem lenne ennyire kíváncsi, hogy milyen lenne más pasikkal.

És ettől még lehet ő hűséges, meg tisztességes, de most őszintén nézz magadba! Ha te tényleg megelégednél a pároddal és amikor berúgnál, lejtenél simulós táncot egy másik csajjal és hagynád, hogy míg fel nem eszmélsz, addig smároljatok? Nem hiszem.

Lehet hogy szeret, becsületes és tisztességes, mert utána visszautasította azt a pasit, meg elmondta neked és van lelkiismerete, ami igencsak bántotta, de ha ő nem érzene mégis valahogy másként, akkor ez sem történt volna meg.

Én nem akarok rosszindulatú lenni, de általában az ilyen lányok, akik nem élték ki magukat kellőképpen, szoktak egy több éves párkapcsolatban elkezdeni félrejárogatni, majd pedig megy tönkre ettől a kapcsolat, mert érzik, hogy valamit nem éltek meg, amit megszeretnének.

A pia nem mentség semmire. Én elgondolkoznék a kapcsolatunkon.

2013. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A leirtak alapján egy nagyon hüséges tipusu lány. Ez nem jelenti, hogy ne kalandozna néha el gondolatban, de remélem a gondolatait nem akarod uralni. Mit akarsz? Még részegen is hü maradt. Benned talán néha nem "tör fel az az érzés", hogy milyen jo lenne .......-t megdugni? Az, hogy nem élte ki magát, egy rettenetes baromság. Ha "kiélte" volna magát, akkor meg azt szajkoznád, hogy kutyábol nem lesz szalonn? Örülj, hogy ilyen nagyszerü lányra akadtál.Ne te akarj idövel megbocsátani, hanem kérj töle bocsánatot, hogy amikor láttad nem ura magának akkor nem vigyáztál rá, otthagytad. Mi a bánat volt az a nagyon fontos elmennivalo?
2013. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a párom az első komoly kapcsolatom, sőt, az első szexuális kapcsolatom is, de ettől még nem tapiznék részegen más férfiakat, és pláne nem kerülnék olyan közel hozzájuk, hogy megcsókolhassanak...

Mondjuk nekem is megfordult már a fejemben, milyen lenne mással a szex(tényleg csak ritkán, és csak fejben, elméleti szinten, a valóságban nem közeledek más férfiakhoz), de az sosem volt kétséges, hogy a kedvesem a legtökéletesebb apa- és férjjelölt számomra. Szóval a helyedben engem inkább ez utóbbi zavarna.

Plusz ha a kapcsolatotok hullámvölgybe kerül, akkor neki problémamegoldás helyett másik partner lesz az első gondolata? Mert amit írtál, erre enged következtetni.

Mindenesetre ha nagy a szerelem, akkor lépjetek túl ezen, és adjatok egy esélyt a kapcsolatotoknak szerintem.

2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nezd, persze hulyeseget csinalt, de azert az megiscsak ertekelendo, hogy bevallotta..

Akkor nem bizhatnal benne, ha nem lenne Veled oszinte.

2013. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Éppen novemberben hoztuk vissza igen mélypontról a kapcsolatunkat. Szinte már szakítottunk, de olyan szinten kibeszéltük a problémákat, amin mindketten elgondolkoztunk, és ez segített. Kommunikáltunk - minden kapcsolatban ez az egyik legfontosabb dolog.

Azóta tökéletesen jó megvoltunk, mintha egy álom lett volna... erre most itt van ez.


Igen, én már több lánnyal voltam, nincsenek bennem ilyen kíváncsiságok.


Valóban őszinte természetű, ugyanakkor bizonytalan természet is. Ha később erősebb lesz benne ez a vágy, akkor mi lesz velünk..

2013. jan. 31. 11:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem kellett volna magára hagynom, de nagyin pipa volt rá a viselkedése miatt... mert Ő nem ilyen. De így legalább ez megtörtént...jobb, mintha 5 év múlva történne meg, amikor már házasok vagyunk.
2013. jan. 31. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!