Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbízhatok még benne és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok még benne és a kapcsolatunkban, vagy már nem? F32/L27

Figyelt kérdés

Részletek: a párommal elég jól megvagyunk, össze is illünk, ezt Ő is így gondolja jók vagyunk együtt. Nem megcsalós típus!! Lelkiismeretes, tisztességes ember.


Ugyanakkor hétvégén megtörtént, hogy szórakozóhelyen voltunk, ahol nagyon berúgott, és leginkább emiatt túl közvetlen volt a fiú ismerőseivel. Kicsit pipa voltam rá emiatt, de nem szóltam. Közben nekem el kellett mennem egy órára. Mikor visszamentem semmi sem derült még ki.

Másnap reggel sírva mesélte el, hogy egy fiú ismerősével közvetlenebbül táncolt 3-4 percig, volt egy kis tipitapi, majd végül a srác lesmárolta. Pár másodperc után a barátnőm feleszmélt, és eltolta a srácot, hogy ezt nem kéne, és hagyja Őt békén. A srác még 1-2 alkalommal bepróbálkozott utána, de a párom eltolta.


Nagyon ki van borulva a történtek miatt, ostobának nevezte magát, haragszik magára, szégyenli magát. Az biztos, hogy szeret, szeretne velem lenni, ez minden mozdulatában látszik.


Hogy miért tette? Pár hónapja mesélte, hogy mivel én vagyok neki az első komoly kapcsolata, és a 2. szexuális kapcsolata, néha felmerül benne az érzés, hogy milyen lenne mással: más kapcsolat, más apajelölt. Akkor azt mondta, hogy ha a kapcsolatunk rendben lesz, akkor nem fog benne feltörni ez az érzés, de én ugyanakkor attól tartottam, hogy ez egy elég nagy rizikótényező, mert ha csak néha is, de feltör benne az, hogy még nem élte ki magát az csak bizonytalanná teszi őt, és ez nem tesz jót a kapcsolatunknak.


Talán a pia felszínre hozta benne ezt az érzést. Azt mondta, nem szeretné, hogy benne legyen ez az újdonság iránti vágy érzés, mert utálja. Ugyanis engem akar.


A történtek miatt kicsit(?) megrendült a bizalmam benne, talán nem azért amit tett, mert az megbocsátható (ehhez idő kell), hanem vajon sikerül-e legyőznie ezt a vágyat?

Ki mit gondol erről? Lehetséges?



2013. jan. 31. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Kedves hatos!

A kiélés nem azt jelenti, hogy fűvel-fával össze kell feküdni, csak nem egy illetővel kell tapasztalatot gyűjteni.

Én is kiéltem magam a házasságom előtt, 3 komoly kapcsolatom volt a férjem előtt, meg 1-2 olyan barátság extrákkal dolog. Ettől még nem érzem magam ribancnak, tehát nem lehet azt mondani rám, hogy kutyából nem lesz szalonna, mert 7 éve vagyunk együtt a férjemmel és 7 éve vagyok hűséges hozzá és soha nem taperoltam és smároltam más pasival, többet meg pláne nem.

Viszont én mondhatom azt, hogy kiéltem magam, mert több férfival is kipróbáltam, hogy milyen lenne, vagyis hogy milyen volt. Nem vágyok kísérletezni, mert megéltem. De ettől hűtlenebb sem lettem. Viszont a kérdező barátnője még ha valóban tisztességes is, de kedve támad olykor-olykor kísérletezni, de legalábbis vágyna rá. És lehet hogy többet nem fog előfordulni, de azt sem tudhatjuk, ha már így indul neki, hogy kíváncsi lenne rá, akkor ha lenne egy olyan pillanat az életében, ahol minden adott, akkor nem engedne-e a kíváncsiságának?

Mert olvastátok rendesen a sztorit? A srác lesmárolta a csajt és az pár másodperc után eszmélt fel, hogy nem kéne. De pár másodpercig hagyta! Meg azt is, hogy taperolja. Ez simán belefér a megcsalás fogalmába.

2013. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem ok a szakításra. Nem ő kezdeményezte, utána ellökte magától a srácot, és vissza is utasította. Őszintén bevallotta neked, megbánta, elmondta az érzéseit feléd, innentől rajtad áll, hogy te hogy látod a kapcsolatotokat. Én nem szakítanék emiatt a párommal, főleg ha látom rajta, hogy nagyon megbánta. Viszont azokat az ismerősöket nagy ívben elkerülném ezután. Elég gerinctelen és gusztustalan a sráctól, hogy kihasználta az alkalmat, hisz tudta, hogy együtt vagytok, és neked el kell menned egy időre, és azzal is tisztában volt, hogy a barátnőd ivott.


Erről a "vágyról" meg csak annyit, hogy mindenkinek vannak ilyen gondolatai még akkor is, ha nem mondja ki, vagy ő maga se akarja. Tudni kell uralni, és tisztában kell lenni mindenkinek magával, hogy mit szeretne a másiktól. A párod szerintem nem akar téged megcsalni, és szeret, és ha te is őt, és úgy érzed, hogy ezek után is működőképes a kapcsolatotok, akkor üljetek le, és beszéljétek meg, hogy máskor ne igyon annyit, és kerülje el az ilyen szituációkat. Ne legyél vele támadó, legyél türelmes, értékelni fogja, hogy rendes vagy vele és megbocsátasz neki. Hidd el, nem fog még egyszer előfordulni, eléggé megbánta a dolgot, tuti nem teszi meg még egyszer soha.

2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es, elkaptad a lényeget:

"ha lenne egy olyan pillanat az életében, ahol minden adott, akkor nem engedne-e a kíváncsiságának? "

És igen "Tudni kell uralni".

2013. jan. 31. 11:22
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem már ez a "részeg voltam és miután egy darabig csókolt akkor feleszméltem és eltoltam dolog " gyanús....


tudom mit beszélek mert én életemben 1szer voltam részeg, a férjemmel voltam a nővére esküvőjén. (akkor még nem voltunk házasok).


nagyon jól emlékszem rá, hogy részegségemben nem más pasit hagytam hogy lesmároljon, hanem negyedóránként a férjemnek vallottam szerelmet és csókoltam meg....


remélem érted mit akarok mondani.


szerintem a részegség mindig csak kifogás...ha nem akarta volna azt a csókot akkor nem hagyja.


emellett nem élte ki magát. tehát ez előbb utóbb urrá lesz rajta, és vagy megcsal újra, vagy elhagy másért. de a csaj bizonytalan.


ott már megette a fene, ha másra vágyik, és nem rád! nem hiszem hogy ennek így van jövője.


26/N

2013. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!