Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbízható szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható szerintetek?

Figyelt kérdés
Rengeteg megcsalás zajlik körülöttem a barátommal, az én, és az ő legjobb barátai is hűtlenek a párjukhoz. Én sosem tudnék ilyet tenni, hamarabb szakítanék, hiszen akkor már kihűlt a dolog. Csak remélni tudom, h a barátom is így van ezzel. Szeret. Ezt tudom. Mindig elmesél mindent, még a hűtlen barátja dolgait is. Sokszor kérdezi, hogy szeretem-e. Megbízom benne, jobban, mint eddig bárkiben, de sajnos a természetemből adódóan még így is félek :D Ugye, ha ilyen dolgokat ő is elítél, akkor nincs félni valóm?

2018. júl. 2. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
100%-ig soha nem lehet biztos az ember semmiben, ami a jövőre vonatkozik. Az jó jel, ha hasonló az értékrendszere a tiédhez. Viszont dolgozz azon, hogy megtanulj bízni a párodban, és értékelni önmagad, mert ha nem teszed, ezzel üldözöd el magad mellől.
2018. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nàlunk is és én is ugyan azt érzem mint te. Viszont nàlunk van egy fél éves kisfiú is nem teljesen nyertem még vissza a formàm, de ennek ellenére dicsér és baromi jó apa. Szerintem észre lehet venni a hűtlenséget... Vmi megvàltozik. Igen sok rossz kapcsolat van, de mégis muszáj hinni abban, hogy mi mások vagyunk... Ami a normálisnak illene lenni. Itt valószínűleg lehúzást kapok, hogy nem nem vagyunk és biztos engem is téged is megcsal. De ezt engedd el már előre.
2018. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sosem lehet biztos benne az ember
2018. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem. Egy apró dolog szól csak ellene, egy exét megcsalta, (bár rákövetkező találkozásnál szakított is vele). Már végét járta a kapcsolat. A csaj meg utána még futott a barátom után, voltak is együtt alkalomadtán. Szerintem mondjuk még így is én parázom túl. De leküzdöm idővel, azért is írtam kérdést :P hogy ne őt nyaggassam.
2018. júl. 2. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha másnap szakított vele, akkor van gerince, nekem úgy tűnik. Nem hazudott a csaj szemébe hónapokig, mint általában a hűtlen pasik.
2018. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Amig ilyenekről ilyen nyiltan beszélgettek addig nem, szerintem nehéz lenne a megcsalásról beszélgetni miközben megcsal.


Akkor már éreznéd hogy nem kellemes neki ilyen téma.

De a megcsaláson túl is van más egy párkapcsolatban ami gáz lehet.

Tehát a megcsalás az inkább egy következmény mintsem egy ok. Van előtte egy elhidegülés, távolodás, veszekedés, bosszúvágy stb.


Ha ezeket a jeleket megtanulod fogni akkor nincs okod a félelemre, mert akár hamarabb rájössz hogy meg akar csalni mintsem megtenné...

2018. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan lány vagyok, de ha megtudnám valamilyen úton módon,hogy ez a kérdés felmerülne a barátomban. Hogy lehet megcsalom? Akkor szakítanék. Szerintem nagyon gáz,hogy ezen agyalsz. Hogy mivan ha..meg előfordulhat annak ellenére is,hogy szeretitek egymást és mindent megtudtok beszlni,őszínte veled. Ennek ellenére ilyen kérdés van benned?


Önbizalomhiány. Birtoklásvágy. Féltékenység. Ezek állnak a kérdésed mögött. Az ilyen emberektől rosszul vagyok. Bizalmatlan minden ember. Nem hiszem el hogy nem lehet valakiben 100%ig megbízni. Ha én azt mondom NEM csalom meg soha, mert nem akkor az úgy is lesz. Ha ezt nem hiszi el a barátom, vagy megkérdőjelez, áh az lenne az utolsó velem kapcsolatos gondolata.


L

2018. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kicsit mind3. A 2.at el fogom hagyni, a másik kettőt nehéz de igyekszem :D Valahol a féltékenység a szeretet jele, emiatt kidobni egyből - megoldás találása nélkül ... hát gratu. Különben akk én is dobhatnám, mert ő is felhozza néha a témát, hogy ugye nem tetszik más? Neki sincs elég önbizalma.
2018. júl. 2. 12:35
 9/10 anonim ***** válasza:

A feltekenyseg NEM a szeretet jele. De igen az emberek nagy resze ugy gondolja a feltekenyseg a szeretet merceje. Ekkora baromsagot. Tehat en mivel nem vagyok feltekeny tipus es eddig nem is voltam feltekeny akkor nem szeretem (elegge) a baratomat? Ez undorito!!!!! Ha ezzel tudnek csak bizonyitani valamit...a feltekenyseg nem egy pozitiv erzes! Semmi koze a szeretethez.


Birtoklasvagy. Az ember nem egy targy tehat ne probald meg birtokolni.v

2018. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDD ki mondta, hogy az ellenkezője is igaz? Ha féltékeny rám a barátom, az nekem igenis kissé pozitív. De nincs oka rá és megnyugtatom. Ha nem féltékeny akkor meg minden ok, attól még szeret. Ne forgasd ki a szavaim.
2018. júl. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!