Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Diszkoban odasimulos tànc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkoban odasimulos tànc utàn el kellene gondolkodni azon h lehet megse olyan megbizhato?

Figyelt kérdés

Ferjem(28) elment bulizni a kollegakkal.

Velem a 8 ev alatt 1 szer volt hajlando eljönni mert az nem ö vilaga.

nem szeret tancolni bla bla bla...

A lenyeg h elkeveredett.Tancolt egy csajjal.

Gondolhatjatok h ilyen simulos,oda dörgölte a feneket a csaj stb...

Gondolom ferjemnek allt a zaszlo.

Azert eleg szarul esik.Megha megse törtent több valahol sose neztem volna ki belöle.

Gondolom volt elötte szemezes vagy flört mig igy nem alakult.

Ö azt mondja semmi rosszat nem csinaöt.

Igen en is tudom,de vszinü h a lehetöseg hianya miatt nem lett több belöle.Bar azt mondta csok nem törtent.A kollegait ismerve tartanak a szajukat.

Csak ledöbbentem.Rosszul esik.

Ez valami elöjel?

vagy szerintetek ez semmiseg?

Ha csak szexi tanc volt nèmi tapival?


2019. jún. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom az ilyen dorgolozos tanc nekem mar a megcsalas eloszobaja. O hogy erezne magat ha te egy masik ferfi farkahot dorgolgetned a feneked a diszkoban? Ezt megkerdezted tole?
2019. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Csak egy Columbo kérdés


Ha te nem voltál ott ("férjem elment bulizni..." és nem "a férjemmel elmentünk bulizni"), honnan tudod ilyen részletgazdagon, mi is történt? A kollégáitól biztosan nem a "tartanák a szájukat" részből ítélve.


Ő mesélte el? Aligha.


De emelkedjünk felül a sok ellentmondáson: neked kell eldönteni hogy neked belefér-e vagy sem. Az írásodból ítélve nem. Beszéld meg vele, ha nem sikerül, akkor utána dönts felelősségteljesen a továbbiakról.

2019. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ö meselte

gondolom felt h kiderül es igy megis másabb...

2019. jún. 6. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

#3


De ha ő mesélte el, akkor tulajdonképpen őszinte hozzád, lehet ez egy egyszeri ballépés volt és pont ezért is mondta el, mert zavarja. Azért az se olyan mókás, hogyha ilyesmi történik veled és nem tudod hová tenni és tudod, hogy nem etikus/erkölcsös. Kellemetlen, mert ugyan kivel beszélje ezt meg... Te félreérted, másokkal meg annyira nincsen jóban, a "haverok" nem igazán lelki barátságok.

2019. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,de valamilyen szinten a bizalmam megtört benne.

Igen lehet hibazott de nem kizart h maskor is hibazik

es mivan ha több törtenik?Az h reszeg volt nem mentseg.

Es ismerem ha en tettem volna plafonon lett volna

szerintem napokra elment volna h argondolja hogyan tovabb

nem feltekeny tipus sose mutatja ki

de nagyon erzekeny es mindent magara vesz.

Es ami bant h meg ö volt felhaborodva.Mert ö nem csinalt semmi rosszat.

2019. jún. 6. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Jó, akkor cselekdj belátásod szerint, ahogy az elején írtam, ne másoktól várd, hogy döntsenek helyetted. Döntsd ahogy érzed és viseld következményeit.
2019. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

"Es ami bant h meg ö volt felhaborodva.Mert ö nem csinalt semmi rosszat."

Egészen eddig a mondatig úgy voltam, hogy jól van, most az egyszer ejnye-bejnye..

Na de, hogy neki áll feljebb, kész..


Te tudod elnézed-e neki, de én azért a helyedben megkérdezném, ha te csináltál volna ilyet, mit szólna?

2019. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora egy fqsz a férjed, már bocsi, kérdező. Még neki áll feljebb? Ez az előszoba. Legközelebb lesz más is, ha most nem volt...
2019. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

És akkor most mi lesz?

8 év után elhagyod, mert egy lány hozzá dörgölte a seggét? Ráadásul ő mondta el.

Vagy vele maradsz és végig féltékenykeded a következő harminc évet?

2019. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Még ő védekezik hogy nem csinált semmi rosszat? Épp csak másik csajhoz dörgölte a farkát... Nem mondom hogy egyből szakító ok, de elgondolkodtató miért van felháborodva ahelyett hogy bocsánatod kérné. Lehet több is történt és előadott valamit hogy ha véletlenül mástól hallanád a többit, tudja magát takargatni hogy "de hisz mondta hogy csak ez volt..."
2019. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!