Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok azon gondolkodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok azon gondolkodni, hogy a jövőbeli párotok, szerelmetek, házastársatok mit csinál most?

Figyelt kérdés
Amikor azon gondolkodom h vajon megtalálom-e a "tökéletes" társamat akkor mindig eszembe jut h lehet h ebben a pillanatban nagyon jól érzi magát valaki mással, érdekes gondolat.

2018. okt. 7. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam, de remélem jól érzi magát bárkivel is van.
2018. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert megmondtam, én egyszer megyek férjhez, többet nem.
2018. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Ja...azon gondolkodok, ha a jövőbelim épp kapcsolatban van remélem mihamarabb elválnak útjaik, hogy mi mihamarabb találkozhassunk...
2018. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarom elképzelni, ahogy más tömi szét éppen most.
2018. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Régen sokat gondolkodtam ilyeneken, de már egyre kevésbé hiszek abban, hogy van számomra "tökéletes" társ.
2018. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyenen is gondolkodom, akkor egyből beugrik az, hogy szerintem inkább átkozni fogja azt a napot, amikor megismer(t).
2018. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Néha elgondolkodtam igen,aztán rájöttem,,hogy inkább azzal töltöm az időt,akik most körül vesznek,nem egészséges,hogy folyton olyanról képzelegjek,aki még- vagy nem is lesz. :)
2018. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert jelenleg és régóta úgy érzem, hogy nem lesz senkim. Több, mint négy éve vagyok egyedül és szerintem nem lesz senkim. Idővel ez talán változik, de egyelőre ez van.
2018. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek még több értelme lenne, ha egy kiszemeltről szólna. Am érdekes felvetés
2018. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
45%

Minden este jó éjt kivánok neki.


(kamuztam:)

2018. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!