Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen problémákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen problémákkal lányokon gondolkodni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy volna-e értelme lányoknál próbálkozni egészséges önbizalom nélkül.

Nem érzem magam egy igazán vonzó, "versenyképes" srácnak, aki tökéletesen megfelel egy nőnek. Van egy olyan érzésem, hogy szeretni nem tudna maximálisan egy nő sem. Mivel nincs semmi tapasztalatom nekem már az is furcsa volna ha randira jönne velem valaki, akinek a szemébe kell nézni, megnevettetni stb. Arra meg aztán, hogy jól csókolni kizárt dolog. Ágyba bújni egy nővel... arra meg gondolni sem merek, szerintem vagy kinevetne a "szerencsés" hogy mit művelek, vagy halálra unná magát és elaludna.

Kevésnek érzem magam minden lányhoz, aki tetszene és úgy vagyok vele, hogy inkább meg sem akarom próbálni mert 1. úgysem lenne esélyem 2. ha volna is, a fent leírt problémákkal találnám szembe magam. Néha viszont jó rá gondolni, hogy ha minden rendben volna de jó is volna egy barátnő...

Ebből van valami kiút vagy már a húszas éveim elején vége is az életemnek?



2018. dec. 25. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani, hanem előtte fejleszd magad, változtass magadon. Foglalkozz önismerettel, önszeretetettel és pszichológiával.


Az önbizalomhiány negatív tulajdonság.

2018. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg ha jokepu is lennel, ezzel a negativ lehangoltsaggal a kutya nem nyalna feled baratom. Tudom, mert hasonlo cipoben jarok.
2018. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk megpróbálnál változtatni a borzasztó világfájdalmadon, önbizalomhiányodon, meg a természeteden? az nem opció, csak a látványos szenvedés és önsajnáltatás? 🤔
2018. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Innen még olyan nagyon sok minden nem derül ki.


Egy kérdést felteszek, amiből igyekszem kideríteni a problémád okát.

Mi jellemző rád jobban: Az, hogy irigykedsz másokra akiknek van csajuk vagy pedig inkább az, hogy görcsösen igyekszel minden tudást vagy anyagi dolgot megtartani, hátha azt majd a jövőben használhatod?

A kettő közül melyiket érzed nagyobb problémának az életedben?


Szívesen elmagyaráznám, hogy ezzel konkrétan mire fogok rájönni, de nem akarom nyilvánosan, mert ezt csak személyesen adhatom át (írj privátot).


Hogy miért, azt egy szúfi mesével fogom megértetni:

„ Az idős Hodzsához eljött látogatóba az unokatestvére a szomszéd faluból. Kacsát hozott ajándékba. Hodzsa megörült neki, és levest főzött belőle ebédre. A házigazda, és a vendége nagy örömmel elfogyasztotta.

Hamarosan különböző emberek kezdtek járni látogatóba a Hodzsához, akik sorra úgy mutatkoztak be, hogy cimborái annak az unokatestvérének, aki adott neki egy kacsát. Később már a cimboráinak a komái is jelentkeztek. Semmit nem hoztak magukkal, mégis szívesen lakomáztak volna Hodzsa kontójára. Kezdetben igyekezett vendégül látni őket, de hamarosan elfogyott a türelme. Amikor megint megjelent az ajtóban egy ismeretlen, és közölte, hogy:

- Az unokatestvéredtől egyszer kacsát kaptál, én az ő egyik barátjának vagyok a komája.

Leült az asztalhoz, és várta az ennivalót. Hodzsa behozott neki egy tányérban forró vizet.

- Mi ez? - Kérdezte zavartan a vendég.

Hogy ez? Az unokatestvérem ajándék kacsájából főzött leves, levesének a leve. - felelte az öreg. ”


A tanulság: A tudást nem lehet mindenkinek átadni nyilvánosan, mert akkor felhígul és elveszti értelmét.

2018. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy várnád el bárkitől is, hogy szeressen, ha Te se tudod szeretni önmagad?
2018. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha kicsit lejjebb adnád, és olyan lányoknál próbálkoznál, akiknél lehet esélyed?
2018. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress kövér lányokat !
2018. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az nem fog menni, hogy "lejjebb adom" ugyanis valaki vagy tetszik vagy nem. Olyat, hogy valakivel járni csak mert nekem ő jut... Szó sem lehet róla.

Többen is helyesnek tartanak, de hát ez nem sokat számít ilyen szörnyű belsővel.

2018. dec. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!