Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még amolyan talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még amolyan talpraesett, rafinált, ravasz lányok, akik nagy túlélők, tudnak gondolkodni, intézni a dolgokat, mindenre képesek, vagy ez a típus már megszűnt? (Sokat hallom, hogy a mai "férfiak" nem éreznék férfinak magukat mellettük. )

Figyelt kérdés

Mindig is az a típus jött be, aki hasonlít rám, tudja követni a gondolatmenetem :)

De csak két ilyen lánnyal találkoztam, aki lenyűgözött a határozottságával és önállóságával, élvezettel oldotta meg a lehetetlent.


Most, hogy személyi asszisztenst keresek a vállalkozásomhoz (nem feltétlenül ágypartnert), valahogy megdöbbent milyen önállótlanok és életképtelenek a jelentkezők, 70 valahány jelentkezőből kis túlzással egyikre sem mernék még egy felmosást sem rábízni...


Aztán így a baráti körben hallottam, hogy a mai 50 kilós gyerekeknek az ilyen lányok nem jönnek be, mert nem érzik magukat férfinek mellettük! - Morbidnak tűnik ez a lefelé fejlődés...

Ma már a legtöbb ami elvárható egy lánytól, hogy mosolyog és nyomkodja a telefonját? Semmi önállóság, semmi gondolkodás?

28/F


2019. márc. 9. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A femik szerint mind ilyen :P És aki nem ért egyet az sovi :P
2019. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Melyik megyében keresel munkaerőt? :D
2019. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként hasonlónak tartom magamat, és valóban meggyűlik a bajom az ismerkedéssel. Vagy nem bírják elfogadni, hogy önálló vagyok, vagy megpróbálnak emiatt elnyomni, vagy nem tudnak velem lépést tartani, stb.

De szerintem azért elég sok ilyen lány van.

2019. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy személyi asszisztenst keresel, vagy ágypartnert.

És akkor egyből könnyebb dolgod lesz mindkét téren.

Pl. én olyan személyi asszisztens vagyok, aki simán elviszi egyedül a céget, a főnöknőm elég, ha két hetente beugrik, meg aláír. Viszont nem vagyok már ránézésre se az az ágybetét titkárnőcske típus. (És el is múltam 20 éves.)

Személyi asszisztensből ez a két típus kelendő, de nincs is-is, választani kell.


Barátnőt meg olyat kapsz, amilyet megérdemelsz. ;)

2019. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, mert muszály megoldani az élet szarságait! Én a 3. ingatlanom megvásárlása óta úgy érzem enyém a világ! És ehhez senki nem kellett! Csak én, hisz ki más segítene.
2019. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Juj én első ingatlanomat venném, de értem miről beszélsz.olyan élettapasztalatom lett, hogy csak na.
2019. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Vannak még talpraesett lányok egyszer osszehoz talán az élet vele! Sok szerencsét!
2019. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyesmi vagyok, de nem is erőltetem az ismerkedést, sőt... az a biztos. :D
2019. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Vannak. Pl ott a nővérem, hiszi magáról, hogy baromi talpraesett, ehhez képest lassan elúszik a lakása, de csak megy a saját feje után, és nem hallgat senkire, és semmire.

Nem tévesztendő össze az okoskodó, és a valóban ügyes nőket...

2019. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is ingatannal kereskedem :) Sosem vettem 1m-nál többért telket, de már több mint 20-at eladtam, és én aztán tudom, egyedül nem megy :)


Az előző titkárnőm (nem ágypartner, igaz nem rajtam múlott) tudta intézni a dolgokat, pl. amikor felhívtam, hogy lerobbantam az erdőben, és fel kellene jönnie a másik kocsival (amin nincs rendszám, se műszaki, és persze azt se tudom kinek a nevén van), de még előtte menjen el szárszámboltba... 35 perc múlva megérkezett, és igaz, hogy nem hozott kötelet, de üvegszilánkkal levágtuk a biztonsági övet :)

Ma meg... inkább nem részletezem.


Amúgy ebben a munkakörben a barátnő és titkárnő jó ha egy személy... no meg ez a típus jön be :)

2019. márc. 10. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!