Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzza a nőket a "rosszf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzza a nőket a "rosszfiú" tipus?

Figyelt kérdés
Nem a divat/playboy rosszfiúkra gondolok, hanem akikról biztosan tudják , hogy link életet él, semmit nem jelent neki a hűség, aki állandóan a machót adja, de közben sik tudatlan, esetleg a megélhetését törvénytelen dolgokból fedezi.

2019. márc. 6. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én sem értem az ilyen nőket. Talán ilyen az apai mintájuk is.
2019. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert a rosszfiùk jófiùknak állítják be magukat,de mire kiderül,hogy nagyon nem azok,addigra a nőnek vége van mint a botnak,mert már beleszeretett.Innentől kezdve gyenge lesz,nem tud nemet mondani,tűr,elnéz,mert azt hiszi valahol megvan benne az a jó,amit előadott magáról.(Pl.Én csak néha bulizok,nem iszom annyit,csak egy két füves cigi,az is csak buliban,néha besegítek ennek ellenére az idősek otthonában,eddig csak nem találtam a megfelelőt,de Te az vagy,és hasonló szédító dumák)

Szóval aztán nehéz ebből kikecmeregni,mert az agyuk rózsaszín ködben bolyong.Meghát a befűzős duma után azt hiszik miattuk megváltozik,és amùgy olyan kedves tud lenni,és vicces,és a szex is csodás.

2019. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Mert nem zaklat percenkent. Nem ker szamon,felfogja,hogy van munkam ,hobbim,kutyam,sportolok ,apolom magam,otthoni teendok,baratokkal is talalkozok,soppingolok.

Sokkal jobb elviccelodni egy egyszerubb fiuval,mint egy mindenben problemat kereso vagy okoskodo vagy gyanusitgato fiuval. Szeretem,ha a masik is foglalkozik a sporttal,frizurajaval, stb. A hutlenseg nem olyan idegesito ,mint a beteges birtoklasi vagy ,ellenorizgetes,okoskodas.

N/36

2019. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert a rosszfiú típusú férfiak

- nem unalmasak, nem kiszámíthatóak, hanem vadak és bevállalósak

- nem kúsznak négykézláb a nők lába előtt, hanem élik életüket és hagyják,hogy a nők rohanjanak utánuk

- dominánsak és csak a saját érdeküket nézik

2019. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A rosszfiúk jóképűek, ennyi a titok.
2019. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem soha nem vonzottak.
2019. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Érdekes és megdöbbentő válaszok.

2019. márc. 7. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert ezek a férfiak értenek a nők nyelvén. valószínű sok más férfi is szívesen cserélgetné a nőket, ha tudná, de nem elég jóképűek és nem tudnak úgy viselkedni.

Nekem pl. egy éven belül 2 ilyen is volt, az egyik még csak nem is igazán jóképű, de olyan sármja van, és úgy tud az emberre nézni és udvarolni, hogy nagyon megérintett.őróla nagyon hamar kiderült, hogy mindenkivel ezt csinálja, és azonnal véget vetettem az egésznek, engem már egyáltalán nem érdekel, pedig gyakran látom. A másikkal utazás során kerültem flörtbe, de ott tényleg majdnem történt valami, iszonyatosan nehezen tudtam ellenállni, mágnesként vonzott, és pillanatok műve volt, hogy elcsábítson, gyakorlatilag csak órák óta ismertem, mikor már minden porcikám kívánta őt. Róla másnap derült ki, hogy mindenkivel ezt csinálja, és hogy kényszeres hazudozó. Vele se történt semmi, de ekkora lélekjelenléte kevés nőnek van, mint nekem, és én is majdnem beadtam a derekam. Ha egyszer csak megjelenne, akkor is nyilván nagyon vonzana, még így is, hogy tudom már, milyen. De így azért már könnyebben ellenállnék, mint mikor még nem tudtam, hogy hazudik.

Bennem van egy ilyen gát, hogy ne engedjem magam kihasználni, egyéjszakásom sose volt, és a betegségektől is félek, meg keveset iszom, ezért se volt eddig ilyen emberrel kapcsolatom, de ezen a fenti 2n kívül is volt régebben hasonló eset, és igen, van ezekben a csábító férfiakban valami, nagyon tudnak valamit, amit más nem.

2019. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!