Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi vonzza a 20 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzza a 20 év körüli csajokat a pasikban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

1-nagy farok, vastag penztarca, izmos test, jokepuseg, audi/mercedes/bmw.


2-erzelmek, oszinteseg, viszonzott szerelem/szeretet, megbizhatosag, jellem, huseg, szemelyiseg.

2018. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nezzen ki jol, legyen della es vigye el sok helyre.
2018. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
20 eves csaj vagyok, es ha teljesen oszinte akarok lenni, akkor az amit az elso irt, csak ugy, mint a nescafe, 2in1 😃 (jo, a sok penzrol meg az autorol lelenne tudnek mondani, de nem szaladnek elel sirva, hogy jajj ne, en be nem ulok egy bmw-be, csak a lada!) 😅
2018. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Megbízhatóság, normális legyen, ne csaljon össze-vissza.

A vastag pénztárca nem érdekel. Ne legyen ingyenélő naplopó, az addig oké, de jem a pénztárcával vagyok együtt, hogy csak annak a tartalma érdekeljen.

A barátom például nem dolgozik, mert még tanul. Mégis évek óta vele vagyok. Együtt építgetjük a közös jövőnk, együtt keressük meg rá a pénzt. Nem kell nekem, hogy a pasi eltartson.

2018. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Többséget a béjemvé meg a lóvé.
2018. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Négy, darabonként 1 kilós mágnes a férfi és lány két zsebébe rejtve.
2018. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem az, ha alapos, igényes, tájékozott, nyitott és van egy olyan kiállása, amivel nem lehet csak úgy elnyomni.
2018. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha nekem Bugatti-m van? :O Akkor nem vagyok vonzó ? :/
2018. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sok pénzük, izmos testük és szép arcuk.

De az első a legfontosabb, azért megkapod őket kilóra. :D

2018. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mármint a pénznél hogy értve, ha valaki informatikus akkor nagyon szeretik a nők, ha pénztelen jól focizó egyetemista akkor meg utálják?
2018. febr. 21. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!