Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan próbáltok csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbáltok csajokat felszedni klubban?

Figyelt kérdés
25-30 évesek válaszai érdekelnének első sorban, akik valóban már sokat ismerkedtek ilyen helyeken és kicsit témában
2017. dec. 12. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

-"Hé kicsi lány, ou, szia, helló!

álljunk össze, mint két kicsi lego ou

na figyu már, mondom mi a szitu

te lány és meg fiú,

na mizu, mizu, mizu?"

2017. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
miért kell állandóan trollkodni :P ?
2017. dec. 12. 10:49
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom engem hogy próbáltak rendszerint:összeizzadt ingben, büdösen, ittasan odaállnak a kanok a táncoló lányok mögé és ilyen kis csusszanásokkal egyre közelebb jönnek, mintha mi sem történne és elkezdenek hátulról dörgölőzni az áldozatukhoz. Na ezért nem járok már szórakozóhelyre, mert hiába szeretek táncolni valamiért a férfiak azt hiszik az összes nő azért megy oda, hogy felszedjék őket.
2017. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as akkor téged hol elehet megismerni. Például ha egyedül lennél és barátot szeretnél, hova mennél el a szórakozó hely helyett, hogy megismerhess valakit. :) ?
2017. dec. 12. 11:02
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek a 3-assal, már én se járok emiatt szórakozóhelyekre. Csak annyit hagyott ki, hogy sokszor belemarkolnak a csaj fenekébe és/vagy mellébe köszönés gyanánt...

Komolyan kérdés, hogy hol lehet szórakozóhelyen kívül ismerkedni? :D BÁRHOL.

2017. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
4.:A páromat interneten ismertem meg. De anno bárban is meg lehetett volna, ha nem igy próbál valaki közeledni. Nem a helyszín a lényeg, hanem a viselkedés.
2017. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

3#

Ismeros. En egy nyaklevessel kiszoktam ezt egesziteni, ha mar nem lehet levakarni, de volt mar, hogy a parom is megkinalta egy tanyerral az illetot. :)

2017. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos én is ezt tudom elmondani, odaállnak a pasik a csajok mögé és elkezdenek táncolni, egyre közelebb érve a csajhoz..

Ez biztos van akinek bejön, engem általában szingliként a hideg rázott ettől, főleg, hogy minden ótvar ember betalált.

Most, hogy van párom még érzékenyebben reagálok az ilyesmire, gáz így nyomulni szerintem.

Menj oda szemtől szembe és úgy próbálj táncolni vele, ne a seggébe bújj bele.

Meg a pultnál ahol nem olyan hangos a zene lehet beszélni pár szót, meghívni valamire akár.

Bár nyilván nem mindegy hogy miért akarod felszedni.

Feleséget keresel, vagy egy estére valakit?

Ha az utóbbi, akkor a seggbe bújós táncolás is lehet telitalálat.

2017. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

én szemből szoktam menni...

de állatlábban méh ha szóba is áll velem a csaj bekavarnak a barátnői, k. idegesítő.. nem értem mi a bajuk velem, holott normálisan oda megyek köszönök stb... :(

2017. dec. 12. 12:19
 10/18 A kérdező kommentje:

bár hol nem lehet ismerkedni...

próbáltam egyszer buszon, ..annyit mondtam szia XYZ vagyok erre olyan látszott az arcán mint ha teljesen elöntené az idegesség sőt mintha még szédült is volna az idegességtől... erre azért nem számítottam, megértem ha nem bizik valakiben csak úgy de akkor is, lehetett volna szebben is kozolni a az a NEM et....

munkahelyen más a gond...

hobby heleyen nem valószinü, hogy sok csaj van már ha az nézzük mit szeretek és enm akarok valamit csak a csajokért csinálni...pl.. be állni egy hímző klubba

vallási cspoportban csajozni..na ne már... olyan mint a kocsmában szentel vizet vásárolni vagy a templomban Gin tonikkal keresztelni


Szórakozó helyen miért ne lehetne felkérni egy lányt táncolni. Ez mindig is így volt a bálokon pl. régen, és ott is ismerkedtek anno.

Persze egyesek nem jól közelítik a dolgokat, aki meg normálisan közelit az meg a béna akitől menekülni kell igaz? ....

2017. dec. 12. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!