Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti milyen témákkal/dumák...

Fiúk, ti milyen témákkal/dumákkal, avagy egyéb dolgokkal próbáltok felszedni/járni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Sosem ment nekem jól a csajozás , nem a külsőm miatt , jól nézek ki , csak a face to face beszélgetés nemmegy jól soha , mindig ezzel rontom el az ismerkedést a lányokkal , mikor már ottvagyunk hogy elmondta hogy bejövök neki meg én is , utánna pl mit csináljak? ( az egy dolog , hogy kihívom pl a parkba , de nemtudom tovább mit tegyek , meg elég gáz , hogy csak sétálunk , de nemtudom miről beszéljek vele :) )

Ehez kellene pár tanács pl ti miről szoktatok beszélni egy lánnyal stb :)!

Köszi az értelmes válaszokat előre is:!


2013. szept. 9. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

mutogatom magam.

-_-

ilyen kérdést...XD

2013. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed mit szokott csinálni szabadidejében és ami hozzád is közel áll, arról el tudtok beszélgetni. Vagy mesélsz valami érdekes történetet magadról, valakiről, arra azért sokan odafigyelnek.
2013. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez tényleg gáz, ha már nem tudsz velük kommunikálni. Barátaiddal miről beszélgetsz? A csajok is ugyanolyan emberek mint te, valszleg ugyanaz is érdekli őket. Zene, szabadidő, suli, tervek a jövőre nézve, hobbi, sport, korábbi élmények, bulik és ha semmi nem működik mindig ott az időjárás. Ráadásul ha épp kinn vagytok, egy csomó spontán témát is lehet találni, elhaladtok valami mellett ahol már voltál lehet azt is nyomni hogy 1x itt csináltam ezt és ezt. Ennyire ne legyél elanyátlanodva.
2013. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zoliba' ***** válasza:
100%

ejnye te kis csikó..

A lányokat hagyni kell beszélni. Kérdezgetni kell mindenféle dologról,had beszéljen,szeretik,ha ők vannak középpontban.

2013. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egzakt tudomány. Nem úgy megy, hogy én leírok valamit és ha betűről betűre követed, akkor sikeres leszel...


Ez úgy van, hogy önmagadat adod, beszélgetsz velük úgy, mint bárki mással és ha bejön neked és fordítva is igaz ez, akkor kialakul a kapcsolat. Az erőltetésből pedig egyébként sem szokott túl sok jó kijönni.

2013. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gondolom te is, lányok is fentvagytok fbn, ott megnézed h milyen sorozatokat szeret es ha van köztük olyan amit te is nézel, akkor azt felhozhatod, pl "így jártam anyátokat nézed? (lány mondja hogy igen) Szerinted ki lesz végül Ted felesége?" vagy "Azt a részt láttad amiben egy majom kizsebelte Marshallt?" egy sorozatról órákat lehet beszélgetni, ezernyi új témához vezethet. A sok nevetgélés után meg már felszabadultabb leszel és nem fogsz azon görcsölni hogy nem tudsz beszélgetni.
2013. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyan témával ami érdekli őt is meg engem is. Ellenkező esetben nincs közös érdeklődés, így nem is érdekel. Max egy laza dugásra, arra az időre meg kipuhatolom mi érdekli, és eljátszom az érdeklődőt, süketelek ha kell.
2013. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult, persze, ha zavarban vagy akkor értem, hogy nehezebben megy. Én lány vagyok, de szívesen elbeszlgetek bármiről, egy általam értelmesnek tartott ebernek kell, hogy legyen véleménye a legtöbb dologról, így bármilyen téma feljöhet. Persze kezdetben szívesebben beszélgetek az illetővel kapcsolatos dolgokról, mert megszeretném ismerni és valószínüleg ő is engem. - ám a legtöbb információt a másik gondolkozásmódjából, gondolataiból tutod leszűrni. Legyél nyitott, közvetlen, spontán.

Mondjuk ilyen személyes kedvenc nálam, ha valaki a gyerekkoráról mesél (= - az ilyen történeteket szeretem hallgatni.

2013. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire feszengsz, akkor az első ilyen találkánál üljetek be egy moziba. Legalább akkor nem kell beszélnetek, mégis kicsit feloldódtok egymás mellett. És film után lehet rögtön a filmről is beszélni, utána már lehet könnyebben megy a többi téma is. :)
2013. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Közös társaságban a figyelem felkeltésére elég, ha megfelelő humorral hozzá tudsz szólni. Szerintem ez a leglényegesebb, spontánnak lenni, improvizálni tudni.

A betanult sablonokkal csak beégni lehet.


Ja és odafigyelni, hogy a személyes beszélgetés inkább őróla szóljon, mutasd, hogy érdekel minden vele kapcsolatban, hogy érdekel, amit mond, ha azzal kapcsolatban eszedbe jut hasonló sztori, elmondhatod, csak vigyázz, nehogy csak rólad szóljon az egész. Ha egyfolytában magadról süketelsz, úgyis megunja.


Ahhoz, hogy ezt ne bénázd el, azért kell némi magabiztosság. És lehetőleg közben ne is gondolj rá, hogy mennyire tetszik, meg mennyire akarsz tőle valamit, mert abban a percben megkukulsz. Könnyedén, lazán.

2013. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!