Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis milyen nőket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen nőket lehet bunkósággal felszedni? Hol láttok ti ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ebből indulok ki: [link]


Én még sosem láttam olyan nőt, aki erre gerjed. Miért mondják, hogy egyre több ilyen van?


2017. szept. 10. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Valahogy mégis "maguk sem értik hogyan" annál kötnek ki aki köszönés helyett megveri a gyengébbeket, "hőj de menő vagyok, hőj egymillát keresek havonta, hőj itt az aranyláncom, hőőőőőj de szíp a béemvém!!!!444444" stílusban nyomulva.
2017. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
én randiztam eggyel aki azt mondta ez kell neki
2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lazy Lover ***** válasza:
55%
egész jók! az környezetemben sok bunkó baromnak jó nője van
2017. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a bunkóság senkinek sem jön be, inkább egy kis provokatív szemtelenség ami felkelti a csajok figyelmét. Ha mindehhez még kellő képpen intelligens is vagy, az a nyerő.

Nyilván van olyan aki egy klasszikus értelemben vett vadbarom, és mégis "jó csajokat" szed fel, mert harminc millás kocsit vezet. De ott nem a bunkóságra gerjednek hanem a BMW kulcsra bizonyos típusú nők.

2017. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Bármilyet,a nők ezt szeretik sajnos manapság,a bunkókat,akik önteltek és kihaénnem stílusban nyomják...
2017. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az egyik válaszolóval, az intelligensen csipkelődő, akár vicces beszólásokkal működő srácok számomra nagyon szimpatikusak és viccesek tudnak lenni és sokkal jobban tudok velük azonosulni mint a nagyon kedves tutujgatós férfiakkal, mert én is hasonló karakter vagyok.

De ez még messze van a bunkóságtól. Szerintem a " jó nőknek" azért jöhetnek be a bunkó pasik, mert megszokták és semmibe nézik azokat akik amúgy is a tenyerükön hordozzák őket, és izgalmas számukra ha valakiért nekik kell küzdeni és nem fordítva.

Gondolom.

23/N

2017. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Kulonbseget kene tenni fiuk, a kozott, hogy vki bunko vagy vki kelloen pimasz es szexin szemtelen. Ez utobbi a ferfiaknak is altalaban bejon, de a flegma p*csakat termeszetesen senki nem igazan kedveli...

Szoval nem. En meg soha nem lattam olyat, hogy egy no attol nedvesedett volna be, hogy a ferfi porig alazza.

2017. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kommentelő férfiak, attól, hogy egy srác veletek bunkó, nem biztos hogy a barátnőjével is az. Azzal meg nincsen semmi baj (sőt), ha egy kapcsolatban van lehetőség kis csipkelődésre meg poénos beszólásokra a másik felé.
2017. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Alacsony intelligenciaszintű és/vagy lelki sérült nőket.

Nekem soha nem kellene bunkó, olyan sem, aki velem kedves, de mindenki mással egy surmó paraszt.

Olyannal volt dolgom, aki rendesnek mutatta magát, és később kiderült, hogy egy szemét bunkó állat, vége is lett köztünk mindennek.

2017. szept. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha a bunkóság mellé erős személyiség és jó kinézet társul, majdnem bármelyik nő megkapható. Évekkel ezelőtt, kedves és aranyos srác voltam, aki senkit sem érdekelt. Szökő évente volt egy lehetőségem. Aztán meguntam és bunkóbb lettem. Tádám, megnyílt előttem az út... A tesóm óriási csajozó és a legbunkóbb ember, akit ismerek. Több csajt szedett már föl, mint bárki más, akit ismerek. És tényleg mindenfélét... Egyszerű kiscsajt ugyanúgy, mint több diplomás harmincas nőt.

Ja, hogy egyik csaj sem vallotta volna be soha, hogy bejön nekik? Az már más kérdés. Itt is hemzsegni fognak az olyan válaszok, hogy a nőknek nem ez kell. És lám, mégis működik a dolog.

2017. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!