Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket maguknak nem akaró,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket maguknak nem akaró, vagy felszedni nem tudó (sok oka lehet a külsőn át, anyagiakig) 30-as, max 40 éves férfiak. Most még viszonylag fiatalok vagyok, de mi lesz 50+ évesen, nem fog megenni a magány titeket? Se gyerek, se feleség.

Figyelt kérdés
Már én is 33 vagyok, sajnos jó eséllyel 15 év múlva is ez lesz, hogy nem lesz párom. De, ellentétben itt a legtöbb férfivel (aki tudatosan magányos, mert nem akarja nőkre költeni a pénzét és átélni a párkapcsolati kínokat, hazugságokat, esetleg megcsalást), nekem ez nagyon fáj és rettegve gondolok rá, hogy mi lesz majd 45-50 évesen, mikor már nem leszek fiatal, a jelenlegi 3 haveromból már egy sem marad, nem lesz család sem, a penész fog (kis túlzással) megenni. T%i ebben nem gondoltok bele, hogy jó lenne egy társ, gyerek majd? Én csak azt látom, hogy van pár ilyen 50 körüli ismerősöm és már begolyóztak a magánytól, vagyis többen. Még 20-30-40 éves korában csak-csak eljár az ember szórakozni, bulizni, hobbi, stb, de nem lesz már az olyan jó 50 évesen. Amikor az ember már nem ezt csinálná, hanem hazamenne a feleségéhez, a 20 év körüli gyerekeihez, stb. Nem fog ez nektek fájni? Nekem már most nagyon fáj, ha erre gondolok. Legjobb nem gondolkodni, nem tudni.
2017. júl. 21. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én halott leszek addigra, önkezem által, mert semmi kedvem nincs vén trottynak lenni akit körbevesznek "igaz barátai" az Unicum, a Koccintós, Fütyülős, Kisüsti, Kalinka, Törley, Borsodi, Kőbányai stb.


Inkább NEM.


Bár én még csak 25 vagyok, de rondaságom világhírű lenne, mire 50 lennék.

2017. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz úgy is magányos, hogy vannak gyerekeid, mert mondjuk az asszony elvitte őket. Próbáld pozitívan nézni a dolgokat! ha meghalsz 60 éves korodra, akkor nem kell tartani a magánytól. Ha meg életben maradsz, akkor már lesz esélyed nőre, mert abban a korosztályban már talán nőtöbblet van. Mondjuk egy hatvan nővel nem biztos, hogy olyan, mint egy harmincassal, de mégsem leszel magányos. Ha pedig megéred a nyolcvanat, akár több nőd is lehet! Fel a fejjel! :-)
2017. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért nekem az 5-7 évvel fiatalabb nőket kedvelem. 50 évesen is inkább 40-es nőt kedvelnék 60 as helyett. De nem tudok sajnos válogatni.
2017. júl. 22. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Naná, csaknem mindenki a fiatalabbakat kedveli. De ha nem túl jók az adottságaid, akkor az idősebbek között érdemes szétnézned, ott is a kevésbé dekoratívok között.
2017. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van, azokkal, akiknek fiatalon meghal a párjuk, vagy nem lehet gyerekük? Mi van azokkal, akik a viselkedésükkel elmarják maguktól a családot (pl. anyai nagyanyám), és a család egy idő után belefárad és nem foglalkozik velük többé?
2017. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alig ismerek olyan 50 es pacákot aki nem vált már el és nem valahol van a gyereke csak nem nála..Szóval...
2017. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van olyan is, de most ettől rugaszkodjunk el.
2017. júl. 22. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Végigolvastam ezt a szöveget, és nemigazán értelek. Ne másokkal foglalkozz, hogy miért vannak egyedül, nekik mennyire rossz, meg majd később ez hogy fog nekik esni, inkább magaddal foglalkozz, Te miért vagy egyedül? Szerintem olyan nemigazán létezik, hogy tudatosan elhatározza valaki, hogy na, ő aztán nem keres magának párt, mert biztos, hogy nincs értelme, biztos csalódás lesz belőle. Elárulom, a csalódásnak is van értelme, ahogy minden emberi kapcsolatnak van, és az ember újra meg újra meg fogja kapni az élettől ugyanazt a leckét, akár tizedjére is, ha kell, egészen addig, ameddig meg nem tanulja belőle azt, amit meg kell, és ha ehhez száz csalódáson keresztül vezet az út, akkor annyiszor csalódni fogsz. Nem mindig a másik a hibás, akár férfi, akár nő. Ez az egész önismeret. Neked is lehet még családod, negyven évesen is, te is nézhetsz ki jól ötven évesen is, sosincs késő boldognak lenni. Aki csak hisztizik, annak nem fáj eléggé, vagy bátortalan, fél kezébe venni az életét, mert a változtatáshoz bátorság kell. Ha valami olyasmit akarsz magadnak, amid eddig még nem volt meg, akkor azért tegyél meg olyasmit, anit eddig nem tettél!
2017. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, nekem sok kapcsolatom volt az elmúlt évek során, mindegyik kudarccal végződött, és még viszonylag időben rájöttem, hogy a párkapcsolat egy baromi deficites, fölösleges, haszontalan dolog, csak viszi az erőforrásokat és semmit nem hoz vissza. Inkább választom a minőségi, boldog szingli életet, mint a szar kényszerkapcsolatot, aminek úgyis csak válás lenne a vége.

Ha egyedül kell elpatkolnom, akkor egyedül kell. Amúgyse bíznám az életemet egy másik emberre. Már most is megvagyok igen jól egyedül, 50 éves koromra szerintem annyira meg is fogom szokni, hogy a legkevésbé se fog nyomasztani az egyedüllét.


Ha pedig elégtételre vágyom, csak megnézem a rengeteg rossz házast, válást, meg a tömérdek macskás nőt, amint még 60 évesen is várják a Mr. Tökéletest, az ölükben Cirmivel és Nyávival, merthogy lejjebb adni azt ugyan nem fognak.

2017. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!