Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis milyen nőket lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen nőket lehet bunkósággal felszedni? Hol láttok ti ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ebből indulok ki: [link]


Én még sosem láttam olyan nőt, aki erre gerjed. Miért mondják, hogy egyre több ilyen van?


2017. szept. 10. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Mert a nőket még mindig arra trenírozzák, hogy nekik megalázva jó lenni. Sok-sok évszázad szokásrendszerét nehéz felülírni pár évtized alatt.
2017. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A legrosszabb ***** válasza:
90%
#8: Végülis hasonlóan gondolkodhatnak a diktátorok női is. Nem számít, hogy emberek százezreit/millióit tapossák el, vagy éppen egész népeket irtanak ki, városokat tesznek a földdel egyenlővé, ha a párjukkal emberségesek, kedvesek, törődők. Sosem értettem azt a típusú női hitvallást, miszerint velük mindig másképpen viselkedik az aljas féreg hapsijuk, a tenyerén hordozza őket... milyen érdekes, hogy tipikus esetekben semennyire sem számít, hogy embertársaival hogyan viselkedik az atomkan. A lényeg, hogy a "gonosz pasika" velük nem gonoszkodik és ez höjjj de jó.
2017. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez nem női hitvallás, hanem ostoba, visszataszító hitvallás.

Engem még a filmekben is idegesít, amikor gusztustalan karaktereket úgy akarnak szimpatikussá tenni, hogy a szeretett nővel milyen törődőek, ő a "gyengepontjuk".

2017. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Milyen nőket ? Bármilyet. Kortól iskolázottságtól függetlenül. Én ahány nagypofájú bunkót ismerek annak mindig van nője, sőt nem egy hanem több is egyszerre. Aki nyilt társaságban copadéknak meg ri bancomnak nevezi a nőjét annak is top 10 es csaja van.


Amelyik minden céges "csapatleépítőn" agresszív állatként viselkedett de aztán csak valahogy meghúzott egy-egy titkárnőcskét annak se volt gondja soha a csajozással.


Volt olyan csaj aki nekem panaszkodott hogy a tahó palija nem ér rá hétvégén pedig már le is lett foglalva a wellnes ,mert a másik szeretőjénél van amúgy mellesleg felesége is van meg gyerek.. Kérdeztem hogy minek vagy vele, ezerszer jobbat találnál bármikor ? Hát mert szereti ..na ennyi,erre nincs is mit mondani. Szeresse.

2017. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Attól még, hogy sok idióta nő van, aki semmire nem tartja magát, és együtt van ilyen alakokkal, még nem mind ilyen. Azért vannak szép számmal olyanok, akik bottal sem nyúlnának az ilyenhez. De beismerem, hogy kevesebben, mint kéne.
2017. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!