Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok nagyon izmos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok nagyon izmos, nem vagyok szőrös típus, nem vagyok az az igazi férfi kinézetű akkor kicsi az esélye hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőt nagyon, de úgy látom hogy a legtöbb lánynak a kinézet a legfontosabb.

És az ilyen fiúk mint amilyen én is vagyok nem kellek nekik :/

21


2019. jan. 13. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg a személyiségeddel van gond, mert sok nem nagyon izmos, nem szőrös srácnak is van barátnője.


A személyiségeddel van gond, valószínűleg hiányoznak belőled a nők számára vonzó belső tulajdonságok. Például tökösság, magabiztosság, viccesség, beszédesség, kezdeményezőkészség, jó duma. Ez a baj.

2019. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*tökösség
2019. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Külsőre hasonló lehetek és 27 éves házas.
2019. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen így sajnos lehetetlen, ha körbenézel az 1 milliárd hasonló helyzetben lévő férfinak se sikerült még.

Emiatt is fog kihalni az emberiség...

2019. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ferjem se nem szőrös se nem kigyúrt. És rengeteg ilyen pasi van még. Megis boldog kapcsolatban élnek.
2019. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem kezdesz el edzeni?

Ha lusta vagy hozzá, miért nem csúnya lányoknál próbálkozol?

2019. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mekkora a testmagasságod? Ha ilyen 170cm-es törpe vagy, akkor nem csoda, hogy nem kellesz nekik. A magasság az első számú szempontjuk, utána a férfias arc, meg izmosság is és legvégül nem árt ha pénzes is vagy.. Ne légy sosem udvarias, figyelmes és kedves a nőkkel, mert az ilyenekbe rúgnak bele elsőként, hidd el tapasztalat..
2019. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
188 cm vagyok.
2019. jan. 13. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Személyiség
2019. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!