Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még amolyan talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még amolyan talpraesett, rafinált, ravasz lányok, akik nagy túlélők, tudnak gondolkodni, intézni a dolgokat, mindenre képesek, vagy ez a típus már megszűnt? (Sokat hallom, hogy a mai "férfiak" nem éreznék férfinak magukat mellettük. )

Figyelt kérdés

Mindig is az a típus jött be, aki hasonlít rám, tudja követni a gondolatmenetem :)

De csak két ilyen lánnyal találkoztam, aki lenyűgözött a határozottságával és önállóságával, élvezettel oldotta meg a lehetetlent.


Most, hogy személyi asszisztenst keresek a vállalkozásomhoz (nem feltétlenül ágypartnert), valahogy megdöbbent milyen önállótlanok és életképtelenek a jelentkezők, 70 valahány jelentkezőből kis túlzással egyikre sem mernék még egy felmosást sem rábízni...


Aztán így a baráti körben hallottam, hogy a mai 50 kilós gyerekeknek az ilyen lányok nem jönnek be, mert nem érzik magukat férfinek mellettük! - Morbidnak tűnik ez a lefelé fejlődés...

Ma már a legtöbb ami elvárható egy lánytól, hogy mosolyog és nyomkodja a telefonját? Semmi önállóság, semmi gondolkodás?

28/F


2019. márc. 9. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát...egyszerre általában nem megy minden. Egyébként Én nem tartom jó ötletnek a 2in1-ben felállást. Bár így biztos olcsóbban kijön :D
2019. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én elég talpra esett lány vagyok, éppen ezért nem akarnék személyi asszisztens lenni. Inkább nekem legyen asszisztensem :)

Az olyan lányok, amire vágysz nem arról álmodnak, hogy asszisztensek legyenek.

2019. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most akkor egy félbűnöző intelligens prostit keresel, nevezzük nevén a dolgokat.


Nem lesz könnyű megtalálni.

2019. márc. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az én erkölcsi értékrendemben, ha nincs károsult, akkor bűnelkövetés sincs, szóval olyan kell, akiben van rugalmasság :)


Nevezzük barátnőnek (nem csak szexre kell), sajnos úgy tapasztaltam, hogy ez csak 2 in 1 működik - titkárnő és barátnő nem jön ki egymással, féltékenység, miért őt hívtad, miért vele mentél, stb...


Nyilván sokan másképp látják, de gy nő az életben csak egy megfelelő férfin keresztül tud igazán boldogulni - ehhez a titkárnői állás a legjobb kiinduló pont :)

2019. márc. 12. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!