Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megbízhatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbízhatok a feleségemben?

Figyelt kérdés
Nem tudok arról, hogy engem megcsalt volna. Nem is olyan nőt vettem el, akit ne ismernék. A múltban viszont voltak meredek dolgai, még előttem. Időközben az is feltűnt, hogy nem őszinte másokkal, nagyon könnyen hazudik. Igaz ezt nem is tagadja előttem, és soha nem bukott le abban, hogy nekem is hazudott volna. A férfiakkal gyakran flörtöl, szereti húzni őket. Néha elgondolkozom, mert tudom, hogy előttem sok pasija volt, megcsalások, egyéjszakások, szeretői viszony egy idősebb gazdag férfival, volt minden. Becsülöm, hogy nekem elmondta és úgy érzem megváltozott. Nagyon jó feleség és a kislányunknak nagyon jó anyja is, de amikor látom, ahogy flörtöl vagy hazudik valakinek, akkor kicsit mindig elbizonytalanodom.
2018. szept. 14. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Te vetted el, szóval viseld is tetteid után járó következményeket.

Nem kellett volna őt elvenned. Pisztolyt tartottak a fejedhez, vagy mi?

Minek vagy vele, ha nem bízol benne? A kapcsolat alapja a bizalom!

2018. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezt neked kell eldönteni. Nekem nehezen menne.
2018. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Véled őszinte. Jó feleség, jó anya.

Mielőtt leszeded róla a keresztvizet, őszintén gondold végig, hogy te mikor hazudtál utoljára, és mikor néztél meg egy csinos nőt alaposan. Utána gondolj bele, hogy szerinted ez elég ok lenne, hogy a feleséged elváljon? Akkor jogosnak tartanád, hogy nem bízik benned?

Ne várd azt a másiktól, hogy szent legyen! Aki nem fapi.na, és egy fokkal szebb az ördögnél, azzal flörtölni fognak. Okos nő ki is használja. (Sose kaptam még a piacon fonnyadt zöldséget. 😉)

Átlagosan 30 (más felmérés szerint 180!) alkalommal hazudunk naponta. Neked azért tűnik fel, mert te ismered annyira a feleséged, hogy tudd, hogy nem mondott igazat. Valószínűleg csak a konfliktusokat kerüli el így, mint az emberek többsége.

2018. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem te a saját önbizalomhiányodat vetíted most ki, ami érthető, csak nem célravezető...
2018. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Ferfiben is van ilyen fajta

Nem tunik monogam tipusnak

Az unokahúgom is ilyen , naponta 3 ferfivel szexel , szet van botoxolva stb

Nehez dió . Döntsd el te , hogy mi legyen

2018. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Aki egyetlen embernek hazudik, az neked is, csak mivel ismer ezért veled könnyebb dolga van.


Nem változott a nejed, csak sunyibb, alávalóbb, taktikásabb lett.


*Időközben az is feltűnt, hogy nem őszinte másokkal, nagyon könnyen hazudik.


Ez a mondatod meg beszédesebb minden több szónál.


*de amikor látom, ahogy flörtöl vagy hazudik valakinek


Ez is engem igazol.

2018. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Most erre az utolso irasra es a 30hazugsag/nap-ra itlrom hogy ez full hulyeseg. En meg fullenteni se tudtam a paromnak soha (az elozonek igen mivel ott ő is folyton atvert), egyszer probaltam annyit fullenteni hogy elindult a vonat mikozben nem, meg azt is tudta nem igaz es jot rohogtunk :-D

Ezt a Kerdezonek kell ereznie csak ő ismeri a feleseget.

Ja es az se igaz hogy mindenki flortol. En 20evesen se nezegettem a pasikat meg most se.

2018. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
ma 11:18 Jól irja, amit én olvastam felmérést, ott úgy napi 50-200 közé teszik az emberek hazugságait. Na és sokan ezt észre sem veszik magukon, hogy már megint nem mondtam igazat.
2018. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Hmm :) kis naivka vagy, az emberek nem változnak :)
2018. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bence_ ***** válasza:

Simán változhat, hiszen ha te az anyaság kielégíti, örömet okoz akkor jó így neki.

Flörtölés meg jól esik neki, neked is jól esne ha egy két számodra vonzó nő csillogó szemmel beszélne rólad.

Csak a te érzéseid számítanak, jól érzed magad mellette?

2018. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!