Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek mikor /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek mikor / miből jöttetek rá, hogy a párotok nincs túl a szeretőn?

Figyelt kérdés
Ha megbocsájtottatok. Vannak jelei, amire lehet figyelni?
2021. ápr. 29. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
9 Nem tudom mi nyugtatna meg. Most pont olyan, mint ahogy leírta 8-as. Náluk úgy néz ki bevált. Csak nem tudom, hogy hogy viselném, ha megbocsájtanék és gyanútlanul lennék és kiderülne később, hogy még nincs túl rajta, közben engem etet
2021. ápr. 29. 22:16
 12/63 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog, hogy nincs túl rajta. Majd túl lesz.

A másik dolog, hogy azon izgulhatsz, mikor jön a köveztkező, amit szintén megbocsájtasz majd.

2021. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
51%
Nehéz. Nekem az segített ,hogy megmondtam ez csak akkor működhet,ha nem emészt fel. Beszélünk róla ha ő úgy érzi,hogy más kell neki (nem utólag),beszélünk róla ha én rosszul érzem magam. Mindenre nyitott ami engem az adott helyzetben megnyugtat. Legyen az szó kódról,bármiről. Ha sírok akkor sírok. Partner kell,hogy legyen. A férjem azt mondta ,olyan jó lenne ha nem kellene többet erről beszélni ,mert kellemetlen az egész. Igen az. De ha úgy csinálunk ,hogy én megjatszom hogy minden happy ,te is akkor mi értelme ennek az egésznek?Szóval ...ne félj kimondani az érzéseid. Azt se amikor a hátad közepére nem kivanod.
2021. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk biztos nem kellene erről többet beszélni, mert úgy raknám ki innen, mint macskát sz. rni, de fordított esetben ő is két perc alatt itt hagyna engem. Ezt mi már a legelején letisztáztuk. A párom az előző kapcsolatát is nagyon hamar lezárta a megcsalás után, szóval nem a levegőbe beszél.

Teljesen felesleges jeleket keresni, ha egyszer megcsalt, csak idő kérdése, hogy mikor jön a következő. Ezzel a gondolattal kell megbékélned, ha ez megvan, akkor nem érhet több meglepetés.

2021. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Nem attól félek, hogy újból megcsal.

Szeretnék egy esélyt adni ennek.

De most higgadtan és normálisan tudunk beszélgetni, viszont pontosan tudom, hogy egy férfi igenis félti a vagyonát, gyerekét.

Így szeretném tudni, hogy most ködösít-e, és csak szamárnak tartana, vagy valóban megbánta a viszonyát

2021. ápr. 29. 22:46
 16/63 anonim ***** válasza:
74%
"Amikor mehetne, ha akarna, de nem megy." Jaj de romantikus. Valójában meg a szerető épp most hajította ki, ezért inkább megbánást tanúsít és visszatáncol, mert nem akar a híd alá költözni, ki lesz mosva a gatyája is és az előző asszony még mindig jobb, mint a semmi.
2021. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
25%
16 értem én ,hogy most jól megmondtad ,de nem kértelek rá.Senki nem lát bele a másik életébe .Amennyiben nem én írom ki a kérdést tartsd tiszteletben a másik döntését .
2021. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
86%
Számomra teljesen mindegy, hogy mit mondana, mert ezután már nem tudnék bízni benne. Nem hiszek abban, hogy megbánta. De ha így is van, akkor is, elment tőled. Elárult. Megtörtént, visszacsinálni nem lehet. A megbánta nálam annyit jelent, hogy elment, mert nem voltam neki elég jó, de ami utána jött, az még rosszabb volt, ezért inkább visszatérne a kevésbé rosszhoz. Hát kösz, de nem.
2021. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

Nem tudom biztosra, hogy megbánta-e, ez az őszinte :(

Ezért keresem a jeleket

Mivel bukik meg? Túl szomorú, túl vidám. Sokat jár el itthonról ilyenek.

2021. ápr. 29. 22:59
 20/63 anonim ***** válasza:
65%
17: itt nem kell kérvényt benyújtani, hogy szólhass. Azért vagyunk itt, hogy megvitassunk egy témát különböző szemszögből. Nem szándékozom megbántani senkit, ez az én véleményem, tiszteletben tartom azt is, ha másnak más. De akkor is azt gondolom, hogy ha egyszer megtette, meg fogja többször is.
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!