Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

49. Köszönöm


50, Őszintén? Kb. akkor jöttem rá, hogy tényleg papucs vagyok, mikor bejött a képbe a másik nő. Egyszerűen elfogadtam mindent, és most hogy így írjátok elég kellemetlen a férfiasságomra nézve.


Nem tudom hogy vegyem rá, hogy engedjen a szorításból, ha neki ez természetes. Én meg kerülöm inkább a balhékat

2021. márc. 29. 15:12
 52/67 anonim ***** válasza:
De mi van ha nem veszed fel ha hiv ?
2021. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

52. Komolyan kezdem azt érezni, hogy tényleg bajban vagyok. Senkinek nincs ilyen párja?

Ha nem veszem fel, felhív 5 perc múlva. Ha akkor sem akkor megint öt perc múlva és akkor már otthon áll is a bál, hogy mit csináltam, hogy nem tudtam felvenni.

2021. márc. 29. 23:07
 54/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, egy önálló gondolatod sem lehet az asszony nélkül. Nem gondoltam hogy ilyen létezik.

N

2021. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek ilyen not. Pokol volt az elet vele. De o belatta, hogy baj van vele es terapiara jart.


Egyebkent mi lenne ha beallnal egy veszekedesbe. Es elmondod, hogy ez igy nagyon ni cs rendjen. Csak ne tul feltunoen. Az ilyen idiota nok rogton bekattanak , hogy azer kell neked a szabadido hogy mas nohoz menj.

Amit amugy en megertek. Csak itt mar boven szereto nelkul is gaz a helyzet.

Barataid vannak? Veluk lehetsz ? Akkor is hivogat ?

2021. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

54. Van benne valami


55. Bele szoktam néha állni, de én unom a balhékat. Hidd el, hogy közel távol nem volt még nő láthatáron sem, ugyanez volt. Én nem mehetek csak úgy el otthonról x haverhoz. Csak ha a havert ismeri. Női barát szóba sem jöhet, hacsak nem idős és (szerintem szerinte) ronda.

Hozzánk jöhetnek, akkor nagyon kedves a feleségem, ki van nyalva a fenekünk, szóval szerintem sokan nem is hinnék, hogy amúgy mi van

2021. márc. 29. 23:16
 57/67 anonim ***** válasza:

Na hat ez acsaj is detto ilyen volt. Rettenetesen mergezo egy ilyen ember, es borzalmasan nehez megszabadulni tole.


Egyszeruen mond meg , hogy mesz es kesz. O dolgozik, vagy meg el is tartod ezt a remek asszonyt.

Amugy meg valas. Hidd el semmi baja nem lesz annak a gyereknek, ha elvaltok. Lehetsz jo apa igy is. Sot igy lehetsz csak igazan jo apa hate is jol vagy

2021. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

57. Dolgozik. Viszont jó anya, tényleg jó.Ez javára szól.

Ha válás lenne, én biztos, hogy megszívnám a gyerekkel. Millió százalék, hogy mindent kihasználna, hogy ne láthassam. Ettől félek a legjobban, meg hogy milyen képet fog látni, ha válunk. Én leszek a legrosszabb

2021. márc. 29. 23:29
 59/67 anonim ***** válasza:

Szerető dolgot félre téve, szerintem is szép lassan kezd hozzászoktatni a változtatásokhoz. Ne hirtelen kezdj el változtatni, ne veszekedni kezdj vele, hanem lassan adagolva szoktasd az új felálláshoz. Feleségként, féltékeny feleségként mondom, ez már nekem is sok.

Privát szférára, kis levegőre, kis énidőre mindenkinek szüksége van.

Szerintem tedd félre ezt a szerető dolgot most, és ezt kezd el megoldani.

Először csak telefon nélkül elvonulsz másik szobába, elmész sétálni...ilyen apróságokkal lehet kezdeni. Megmondani neki konkrétan, hogy egyedül akarsz kicsit lenni.

Nagy munka lesz, mert már nagyon hagytad hozzászokni, hogy ellenőrizgessen.

2021. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

Ugyan mar ez nem ilyen egyszeru a gyerek meg nem debil csak gyerek. Kapsz lathatast a birosagtol ha maskepp nem . Akit be kell tartani.

De kezdetnek eleg ha megfenyegeted , vagy elmegy terapiara vagy valas lesz.


De ha terapiara megy akkor duplan vigyazz , hogy a szeretivel meg ne bukj. Az ver ciki lenne

2021. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!