Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:

10. Értem :)

Csak írta itt más is, hogy hogy oldotta meg, azért írtam.

Szerintem senki sem tart szeretőt hosszú távon, csak úgy.

Én legalábbis nem.

De mintha egy kalitkában ülnék.


Sajnos valóban minden dolgomba belenézhet, és ha épp nem is teszi ott a lehetőség. Feltűnő lenne most elpakolni.

2021. márc. 27. 18:52
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Teljesen komolyan írtam, hogy úgyis lebuksz.


A nejed azért érdekli minden, mert nem bízik benned, hidd el érzi hogy valami nincs rendben.

És addig fog kutakodni míg nem talál valamit, mert ugye aki keres az talál is.

A volt szeretőm neje ugyanilyen volt, bár ő alapból féltékeny volt, de mikor én képben voltam, valahogy érezte hogy nem kerek a történet. Éjszaka átböngészte a pasi telefonját, aztán majdnem lebukott, akkor még rosszabb lett a helyzet, így mondtam neki hogy inkább hagyjuk az egészet.

Na de a lényeg hogy, ő telefonnal ment fürdeni, boltba, ugye munkahely, barátjához. Meg ha elaludt a felesége akkor írogattunk.

Óvatos légy. Ja, és a szerető is beleunhat ebbe, ne vedd magától értetődőnek, hogy ő van.


N

2021. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

12# Mindig ilyen volt, ez nem újkeletű dolog, jóval szerető előtt. Mint egy börtönőr.


"szerető is beleunhat ebbe, ne vedd magától értetődőnek, hogy ő van."

Ezt tudom, sőt, közölte is. Valahol megértem, mert nem úgy tudok tenni, ahogy itt sokan mások, hogy csak úgy szaladgálnak a telefonnal


Igen munka, bolt, de most főleg vírus idején együtt vagyunk többet és nem mindig akkor beszélnék csak, mikor boltba kell menni


Telefonnal nem fürödhetek :) az lenne a kész vallomás. Szépen kint van dohányzón

2021. márc. 27. 19:07
 14/67 anonim ***** válasza:
64%

Figyi, ha akarod megoldod,ha nem fontos akkor meg nem.

Én tudtam írni bármikor mert engem nem őrizget a férjem.

Mást nem tudsz, barátoddal beszélsz, ilyenek,vagy munka.

13#

2021. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de mire vagy ilyen pipa? Szerinted, ha nem lenne fontos itt írnék? Most is csak sunyiban tudom, mert egyedül vagyok.

Te tudtál mert téged NEM őrziget a férjed, akkor ez most nem ellentmondás?

Tán üssem le az asszonyt?


Igen, barátommal beszélek, meg munka, de ahhoz minek kellene elhagynom a lakást?


Olyan ötlet kéne, hogy elmehessek picit, akár fél órára otthonról

2021. márc. 27. 19:15
 16/67 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem vagyok pipa. Sőt én írtam a legértelmesebb választ ha megnézted. Általános dolgokat tudok írni, mert nem ismerlek. Ha van hobbid azzal is tudsz játszani. Pl. Bicaj, futás.
2021. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:

16. Bicaj nincs. Futás jó ötlet, de ahhoz se nagyon kell mobil és ha nem futok végig simán bármelyik szomszédnak feltűnhet, hogy csak sétálgatok és nyomkodom a telefont.


Szóval szégyen ide- oda, az én feleségem olyan szigorúan tart, hogy megfulladok.

Viszont a viszonyom már tart egy ideje, és ott kapok egyedül levegőt.

2021. márc. 27. 19:22
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor elkezdhetsz futni, bicajozni, vagy akármit csinálni, hogy kapj levegőt. Ezt a problémát szeretőtől függetlenül meg kellene beszélned a feleségeddel. Mindenkinek szüksége van térre.
2021. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
84%

Megértelek amúgy. És most hol tudtok találkozni, nála?

Amúgy engem halálra idegesítene ez az állandó számonkérés, mint egy kisgyereknél.

2021. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

18. Sajnos nem így megy nálunk. Tudom, hogy meg kéne beszélni, de ő úgy látja, hogy ez egy normális kapcsolat. Mert különben titkolózunk.

És mondom, ez még megcsalás előtt is volt. Egyszerűen be van osztva az életem.

Nem házasodtam volna, nem jött volna a gyerek, én nagyon nem itt lennék.


Eljárhatok sportolni ebbe nem kötne bele, viszont kinézem belőle, hogy csatlakozik :D


19. Engem is idegesít, sőt elidegenít már.

Jelenleg vírus miatt nem nagyon, de eddig nála, lakásán. Volt alibim, mert volt állandó munkám.

Igen, a számonkérés lealacsonyító

2021. márc. 27. 19:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!