Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

38. Könnyen beszélsz . Igen, ilyennek fogadtam el, szerelmes voltam. Nem takarózom a gyerekkel ez az igazság.


39. Hát én férfi vagyok , ő meg nő. Én vadul szeretném és sűrűbben, ő meg romantikusan és ritkábban. Gyerek nem érzi, nem veszekszünk egyébként. Vagyis nincsenek nagy csatáink.


40. Igen, de kb. tíz perc alatt érdemi dolgot nem bonyolítok és eddig nem tettem, sztem feltűnő lenne

2021. márc. 27. 22:34
 42/67 anonim ***** válasza:
Nem vonulhatsz el másik szobába egy könyvvel? A telefont meg az idő miatt viszed.
2021. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
Nem. Van egy hálószoba, egy nappali és a gyerek szobája. Hálóban csak az ágy van. Lakáson belül extra rizikós, komolyan simán kinézem belőle, hogy menetközben elkéri, mert az övé lemerült és akármi. Meg nekem más e-mail címről kell írnom és nem fél perc úgy kilépni meg vissza, hogy mindig töröljem hogy ne jegyezzen meg a rendszer
2021. márc. 27. 23:02
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármit mondanánk, mindenre rámondanád, hogy nem lehet, mert az asszony... kicsit olyan, mintha csak azért jöttél volna ide, hogy panaszkodj.
2021. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%

Azért hogy valakinek ennyi privát szférája ne legyen, hogy még az email címe sem saját, bármikor beleolvasnak.

Gondolom az fb is "Szabó Mari és Józsi" sablon szerint fut, szigorúan közös. Ne hari, de ez tényleg nem normális dolog.

Én is a futást tudnám javasolni.

Ha csatlakozni akar:"Szívem, ne vedd zokon, de épp azért megyek, hogy nyugiban kiszellőztessem a fejem, ne kelljen senkihez szólni, a vírus miatt így is non-stop össze vagyunk zárva, ez most kell az idegrendszeremnek"

Minek a telefon? Zenét hallgatni futás közben.

2021. márc. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami részmunkaidős , pizzafutár vagy kajakoszállítós esti melót! Alibi is van meg az asszony is boldog hogy van extra zseton:)
2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:

45. Talált...


46. Jó ötlet, köszönöm

2021. márc. 28. 12:26
 48/67 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, nálunk az elugrok egy kört futni a Szigetre duma volt.
2021. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Menj ki futni. Kezd 30 perccel. Persze elsőre ennyi úgysem megy, séta-kocogás kombó lesz. Ez már meg is indokolja a szomszédok felé, hogy miért sétálsz. Teló pedig kell a futáshoz, sosem tudod mikor ér valami. Veszel kis futós ővtáskát pont belefér. Meg letöltesz egy futó appot, hogy tudd mérni a futásod. És ne, ne menjen veled, kell az énidő, meg mindenki a saját tempójában fut. Meg addig ki vigyáz a gyerekre..
2021. márc. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
79%

Aztaaa, egyreszt nagyon sajnallak, masreszt legyel tokosebb es valalj be par veszekedest , de igy nem lehet elni. Szeretotol fuggetlenul , de ez baromira nem normalis. Nem lehet igy megfolytani a masikat es a golyoit lehuzni a klotyon. Gyereknek semmi baja srm lesz ha elvaltok, lehetsz tokeletes apuka kulon is. Hetvegen nalad, hetkoznap is lehet nalad .

Vagy bloffolni es azt mondami az asszonynak , hogy vagy enged a szoritasbol vagy valtok.

En is amugy futni jartam. Ez teljesen jo indok. Aztan mar akkor is futni jartam mikor nem a szeretohoz mentem, hogy ne legyen gyanus. Eleg jol ra lehet pattani a futasra. Vegulis nekem bejott 😄

2021. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!