Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az (vagy volt) a hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az (vagy volt) a hosszútávú alibid kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy együttlétre, hanem mikor a másikkal váltanál egy szót, válaszolnál a levelére, vagy facen értekeznétek, esetleg csekkolnád merre jár a szeretőd.


De most olyanra gondolok, hogy nincs melóhely meg ilyen. Otthon asszony/férj mellett


Wc-re mégsem járhatsz mobillal.


Kutyát viszed sétálni? Vagy kiugrasz mindenért a közértbe? Ha rá vagy kényszerülve, hogy egy fedél alatt legyél huzamosabb ideig a pároddal, milyen kibúvók vannak? Öt perc cigiszünet?


Magyarán hogy oldod meg, hogy kettesbe maradj a mobillal


2021. márc. 27. 18:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
76%
Megmondod, hogy énidőre van szükséged. Mi a legrosszabb, ami történhet? Ne legyél már papucs.
2021. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy nem kezel férfiként, konkrétan papucsot csinált belőled. Gondolom nem is néz rád férfiként.


Ha 1 gyerek van és nem olyan kicsi én szerető nélkül is lépnék tovább, de ez én vagyok.

2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
76%
Látom egyre gondoltunk.
2021. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

Énidő :D Jó, köszönöm, ez nem segít. Értelek és köszönöm tényleg, de énidő nálunk mikor elmegyek szrni.

Még azt is el kell mondanom épp melyik haverom hívott és kivel találkozok. Gondolod ellenkező neművel egyáltalán érintkezhetek? Csak ha az ő barátnője.


És igen, papucs vagyok. De van egy gyerekem, és csak miatta

2021. márc. 27. 19:47
 25/67 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi idős?
2021. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem segít. :D ha el akarsz menni valahova egyedül, akkor elmész és kész, ez ilyen egyszerű. Ugyanúgy otthon fog várni a gyerekkel, hidd el.
2021. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

Kicsi gyerek. 6 éves.

Persze otthon vár, és szerintetek ez így megy a boldog végtelenségig?


Most ötleteket szeretnék. Sajnos per pillanat az életemet nem tudom máshogy megoldani. Nem tudom férfiként néz -e rám, szerintem igen, de ő úgy gondolja ez a normális.

2021. márc. 27. 19:55
 28/67 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod, hogy meddig megy így. Majd az idő eldönti. Kitartás.
2021. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

28.

Köszönöm


Senki se tud megbízható alibit olyan feleség mellé, aki az árnyékom, akkor inkább így kérdeznék.


Kb. fél órás szünetre, amivel a közelbe mehetnék, de muszáj vinnem a telefont.

2021. márc. 27. 20:02
 30/67 anonim ***** válasza:
87%
Menj el futni! Kiszellőztetni a fejedet! Igenis szükség van én időre, főleg most, hogy be vagyunk zárva. Amúgy meg töketlen vagy és nem mellesleg undorító, hogy vannak ilyen házasságok, mint ez...folytonos ellenőrizgetés, nulla bizalom, hazugságok...minek vállaltatok gyereket?! Esküszöm felháborított ez most. Aki annyit nem fogad el, hogy a férje elmegy futni egyedül, hogy ellegyen a gondolataiban, kicsit nyugiban lehessen az idióta. Ennyi. Azért is mert veled van. Szomorú... remélem nem lesz több gyerek.
2021. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!